Гергьовден!!!

  • 1 733
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Утре е Гергьовден-денят в който се почита светецът победоносец,и е ден на българската армия.Дали ще се сетим за победите ни като народ,като армия,и лични?!И всеки какви битки води?!

Поздравявам ви с този светъл празник!!!И ви пожелавам много спечелени битки!!!И никога не се предавайте!!!

# 1
  • Мнения: 524
Утре не е Гергьов ден, на 6-ти май е. Мерси все пак.

# 2
  • Мнения: 4 435
Как утре бе? #Crazy

# 3
  • Мнения: 7 107
Сериозно?  Shocked
Откога са го преместили Гьоргьов ден на 4-ти май?

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
 smile3560

# 5
  • Мнения: 2 253
Еее, не, хахаха.Това да се пази за номинация, един ден, около Нова Година, хахаха.

# 6
  • Мнения: 183
Божеее...Съжалявам!!!Ами така е като приспивам мъничето,и се опитвам да ви чета,и планове за Гергьовден да кроя... Laughing Laughing Laughing

Нищо де,пожеланието ми си е валидно!!!

Я кажете как ще го празнувате вие тогава,че да не се шашавя толкова...

# 7
  • Мнения: 2 253
Нема се пуашиш.Аз имам тамън двама.И за да те объркам тотално, ще го празнуваме на 10-ти Mr. Green
 Ще празнуваме шумно, с агне, на голяма софра, с приятели, с пиене и песни.
 Весело и на вас.

# 8
  • Мнения: 502
  Голям празник,нека започнем отсега темичката.И аз имам двама красавци,да са ми живи и здрави!Светъл празник,всички Гошовци са убави хора!

# 9
  • Мнения: 183
Нема се пуашиш.Аз имам тамън двама.И за да те объркам тотално, ще го празнуваме на 10-ти Mr. Green
 Ще празнуваме шумно, с агне, на голяма софра, с приятели, с пиене и песни.
 Весело и на вас.
Пожелавам ви весело изкарване,и много хубаво време,и да са ти живи и здрави двамцата!!!

Ама то на мен като сега ми се хапва и пиива...Видяхте ли до къде я докарах...Ха ха ха...

# 10
# 11
  • Мнения: 3 423
Ох, че ме притесни!

# 12
  • Мнения: 183
Е!Сама ще си наспамя темата,но нали ми се хапваше и пииваше,и бях настроена по гергьовденски,та излизам си аз следобяда с хлапетата пред нас да поиграят,и отсреща съседката ме вика...А те купон заформили,та сто човека сюрия...Е!Добре си изкарахме!!!Та явно наистина ми се е празнувало днес...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 911
Ще празнуваме шумно, с агне, на голяма софра, с приятели, с пиене и песни.
 Весело и на вас.
newsm10  smile3521 и ние така

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Е как, как. Ми то на нашето село това му е националния празник. Събор правят хората, във всяка къща агне се пече....Аз от оня ден съм му забрала дерт, че ще вали и ще ми разтури празника. Не че ми е много важен "сбора" ама навън на тиферич по върви хапването и пийването.
Ама нищо де, пак ще го хапнем яренцето. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт