Тежест в гърдите

  • 7 482
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Някой има ли представа от какво може да е това?
Усещам тежест в гърдите си, сякаш ме пробожда в областта на сърцето, както си стоя.
Болката не е силна, но чувството на стягане е неприятно.
Това е вече няколко часа. Не минава, но не се и усложнява.
Чудя се да взема да пия един аспирин ли.

# 1
  • Мнения: 46 492
Интеркостална невралгия се оказа при мен, нищо страшно, но преди това е хубаво да минеш през кардиолог, белодробен и ендокринолог, за всеки случай Peace

Има разни мазила, питай в аптеката, аз ползвах , но не помагат кой знае колко  Tired

# 2
  • Мнения: 263
Може и на нервна основа да е. Ако продължава така или започне да се повтаря това състояние, потърси лекарска помощ. Излез да подишаш чист въздух или си легни и си почини.

# 3
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Случвало ми се е и на мен.По добре отиди на лекар.При мен се оказа че е на нервна почва.

# 4
  • Мнения: 1 187
Благодаря ви момичета. За сега ми отмина, дано не ми се случва повече  Confused

# 5
  • Мнения: 2 005
Често го получавам , когато ми е тревожно  Sad Отначало си мислех, че е нещо сърцето , но ходих на лекар , направи ми кардиограма и каза, че всичко е наред  Rolling Eyes На нервна основа е , изписа ми глог, мента и валериян при нужда  newsm78

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На нервна почва е. Може да е от някакъв стрес, съдейки по написаното в подписа. Пробвай с валидол в такива ситуации. Също така, ако успееш си отвлечи вниманието. Много е гадно, изпитвала съм го многократно.

Общи условия

Активация на акаунт