Смешни случки!

  • 918
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Разкажете нещо смешно,което ви се е случило или нещо,което ви развеселява.

Аз например ония ден се прибирам от центъра(ама бях много изморена,направо труп),качвам се в рейса-тъпканица страхотна няма място игла да падне и се качила една бременна обаче аз не я виждам,един мъж става да и направи място да седне,ама аз нали не я забелязвам женицата и се тропнах на седалката,бре гледам хората ме гледат като полезно изкопаемо и се чудя защо така,а пък господина ми вика "Ама госпожо не ви ли е неудобно малко,жената е бременна?"
Мале как ме хвана срам ooooh!,извиних се аз и хората започнаха да ми се смеят яко,мнооооого ми стана неудобно,после се хилят и коментират,слезнах веднага и се качих в друг рейс-ужас  Tired
Та така на другия ден ми беше много смешно и това ме провокира на напиша една тема!
Вие сте,ако има нещо смешно или просто нещо,ви кара да се смеете споделете! Hug

# 1
  • Мнения: 183
Преди три четири дни,пазаруваме в супермаркета близо до нас с мъж ми,а той като всички мъже,все мрънка и бяга напред...В последният момент се сещам че сме забравили олио и хляб...Връщам се,търчейки между рафтовете,взимам олиото,и поглеждам мъж ми вече стигнал на касата,набирам скорост,грабвам хляба,и се спирам до него,и го виждам с бялото на окото си,че избира сокчета от разтворимите..."-Ние в къщи имаме такива,остави!!!" му казвам,и вдигам глава...А този чужд мъж ме гледа странно и засраменно...Поглеждам моят,още по засрамен,и като прихнах да се смея...После мрън мрън в колата,виждаш ли как съм налетяла на друг,и кое било толкова смешното,а аз въздсух не мога да си поема...Кое ли беше толкова смешното?!

# 2
  • Мнения: 205
.

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 19:41 от starshine

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Старшайн, не е смешно, безкрайно тъпо е от твоя страна да не му кажеш и да го оставиш да си ходи с дупката на задника, че и да му се подиграваш след това. Не бих го направила на приятел.

Иначе темата се припокрива доста с тази за муните и още един куп такива, пускани в последно и не толкова последно време.

# 4
  • Мнения: 78
Eeee естествено,че все ще се намери някой,който да се заяде и да каже,че темата не е за тук или пък има и други такива.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами логично е, при положение че има друга такава.

# 6
  • Мнения: 205
Старшайн, не е смешно, безкрайно тъпо е от твоя страна да не му кажеш и да го оставиш да си ходи с дупката на задника, че и да му се подиграваш след това. Не бих го направила на приятел.

Иначе темата се припокрива доста с тази за муните и още един куп такива, пускани в последно и не толкова последно време.

Беше ми неудобно да му кажа, а и да му бях казала какво можеше да направи след като така и така е излезнал?Съжалявам, че не съм постъпила благородно, но....

Общи условия

Активация на акаунт