за лактана био 2

  • 14 547
  • 113
  •   1
Отговори
Днес отново отворих втора кутия лактана 2 , но намирам разлика в консистенцията от първите кутии лактана 2 които ползвахме преди месец.млякото се разтваря трудно и стои като пресечено на парцали.При първите кутии млякото беше супер , и след като детето го изядеше , шишето стоеше доста мазно , а при тези кутии това го няма.също така и бебето получи лек запек.Със сигурност е от млякото , защото преди това го нямаше.Имаи някой който ползва лактана 2 да е забелязал подобно нещо, или аз си въобразявам.но със сигурност има разлика.може за е от партидата, нямам представа но се усеща.Още повече когато го разбивам прави много голяма пяна.Изяждаме млякото пяната остава.забелязяли ли сте подбно нещо.[/size][/b]

# 1
  • Мнения: 207
Абе да ти кажа и на мен ми се случва нещо подобно та си мислех, че си въобразявам. Досега нама ефект ппри бебка и се надявам просто да си е до партида.

# 2
  • Мнения: 52
Ще следя темата, защото ме интересува. Още не сме минали на 2-ка, но смятам скоро да го направим.

# 3
Днес отново отворих втора кутия лактана 2 , но намирам разлика в консистенцията от първите кутии лактана 2 които ползвахме преди месец.млякото се разтваря трудно и стои като пресечено на парцали.При първите кутии млякото беше супер , и след като детето го изядеше , шишето стоеше доста мазно , а при тези кутии това го няма.също така и бебето получи лек запек.Със сигурност е от млякото , защото преди това го нямаше.Имаи някой който ползва лактана 2 да е забелязал подобно нещо, или аз си въобразявам.но със сигурност има разлика.може за е от партидата, нямам представа но се усеща.Още повече когато го разбивам прави много голяма пяна.Изяждаме млякото пяната остава.забелязяли ли сте подбно нещо.[/size][/b]
Днес и ние минахме на Лактана био 2 и забелязвам АБСОЛЮТНО същото.Единицата се разтваряше перфектно ,а сега стои на зрънца и прави мн пяна.Щом като и преди сте ползвали и не е било така,се надявам да е до партида.Дано не навреди на стомахчето!

# 4
Да, може би е от партидата.говорих и с други майки които я дават на бебетата си..,и те са забелязали това.Днес погледнах старата кутия тя е със срок на годност до 10.2008 има разлика в буквите и пише в зелено "BIFIDUS"[/i][/color] а на новата кутия , която е със срок на годност до 06.2009 пише със синьо "BIFIDO".Разликата в кутиите не е съществена, но наистина не е същата храна която беше преди за съжаление.Утре мисля да позвъня в офиса на вносителите и да попитам за това.Така ,че ще ви пиша какво са ми отговорили.

# 5
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Аз все още не съм опитвала от тази партида, но от партида 03,2009 е хубава. Купила съм 2 кутии от тази за която говорите и дано да е наред всичко. С нетърпение очаквам отговорът на вносителя.

# 6
  • Мнения: 999
За първи път когато взехме Лактана 2 нямах проблем, но от втората кутия млякото ставаше по същият начин по който описвате и вие. Изнамерих телефона на фирмата вносител и звъннах да попитам защо става така и от там ми казаха че ще ми пратят по куриер нова кутия и ще вземат старата за да я изследват. На следващият ден я взеха и ми дадоха запечатана кутия за което им благодаря.Една седмица по късно ми се обадиха по телефона и ми казаха че на тях не им ставало така млякото както на мен, а им се разтваряло много добре и че явно не го съхранявам правилно. Аз си го съхранявам както трябва, не го държа на влага а на сухо място.
Тази кутия която ми я дадоха си беше на ред, но като свърши и взехме нова от магазина пак същото, все едно е пресечено.

# 7
Момичета,запичат ли се бебетата от това мляко.Ние с едното си бяхме ок,но сега много ме е страх да не се запече.
Опитах го и останах с впечатление,че сякаш не е течност,а пяна и е някак мазно.
Писах един mail в сайта на фирмата и ще видим какво ще ми отговорят.
Вие кога минахте от 1-цата към двойката?Като е такова пресечено давате ли го на бебетата?

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 22:19 от fan_fan

# 8
  • Мнения: 207
Аз минах на 6 навършени защото дотогава си беше на мляко. А и то ми седи пресечено само по някога на бутилката. Но мислия, че установих, че това е заради по ниската температура. Ако го оставиш за 5 мин. пяната изчезва. Странното е, че преди не беше така. Но засега няма никаква разлика при Гери нито в държание, нито по отношение на пампитата

# 9
  • Мнения: 999
Ние минахме на двойката на 4,5 месеца. Ники не се запича.Аз също го давам " пресечено" и на Ники и няма нищо. Когато се обадих във фирмата вносител да попитам защо изглежда така, ги попитах дали има проблем да го давам така и от там казаха че не е проблем.

# 10
Joly24,честита ти именничка,да ти е жива и здрава!  bouquet
Наистина като минат 10-15 мин.пяната изчезва.Радвам се,че нямат проблем дечицата,въпреки че млякото не е рзтворено 100%.И аз ще си го давам,пък ще видим.

Катето не може да изпие количеството,което е оказано за възрастта и и се чудя как да приготвям по-малко-като спазвам пропорцията от двойката или от единицата.
На двойката пише 180мл.вода + 6 лъжички-това озвачава,че на 30мл вода отговаря една лъжичка.
А по единицата на 130 мл вода се слагат 4 мерителни лъжички.Тук количеството на водата се пада повече от 30мл за една мерителна лъжичка.
До сега и правех 150мл като към 140мл вода прибавях 4 и 1/3 лъжички.По двойката трябва да правя 150мл като пак към 140мл вода прибавя вече 4 и 2/3 лъжички.
Надявам се да ми разбрахте въпроса.
Най-лесно е да си правя стандартен разтвор,например 150мл.вода + 5 лъжички,но мн ще ми остава за изхвърляне.

# 11
Обадих си във фирмата и ми отговориха същото много любезно,да им изпратя кутията те ще ми я подменят, че сигурно не е съхранявана добре .но не мисля че е от това при положение , че е херметически опакована, няма как да стане. не е проблема с кутията.Аз ще направя анализ в лаборатория за по-сигурно .Много е добра храната и съжалявам , че това се случва, но бебето ми се запече а и не яде със същия апетит.Сега времено минах на милумил и всичко е наред , дори не му стига дажбата.като се има в предвид че милумила е доста сладък , бебетата го обичат.но ме е яд за лактаната защото наистина е много добро мляко.Аз лично мисля , че нещо и е в повече и се получава така, може би нишестето знам ли!!Като разбера ще ви пиша .
fan fan  аз преди правих 120 мл.вода с 4 лъжички и така се получава нужната доза.Пробвай така

# 12
  • Мнения: 207
Благодаря  Laughing

KRASSG и теб ще очакваме с нетърпение да кажеш. Тя Гери пие млякото сутрин и вечер, като вечер е с бисквити и не мога да кажа, че не го изпива, защтото тя си е ламя. Fan_Fan прави го по съотношенията на 2ката. 120 с 4 лъжички малко ли ви е? то става 140 разтвор, това през 3 часа е добре освен ако не ядете през повече  newsm78

# 13
Ами,Joly,малко са ни 140 мл,а и ядем на 3 часа и половина.Стигат ни 150-160 мл,ядем 5 пъти на ден.

# 14
  • Мнения: 207
Е така да  Peace Ами прави го по съотношението на 2ката. Браво на мишлето. Мойта ламя до кара на 6ти ядеше по 7 пъти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт