маса черно стъкло

  • 1 106
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Тези дни прекарвам в обикаляне на магазините за трапезарна маса и столове. Вчера видях на едно място маса с метални крака и плот от стъкло. Съответно столовете са с мет.крака и черна кожа. Много ми харесаха и сега ми е ужасно разтреперено и само здравия разум ме спира да отида и да ги поръчам на момента. Чудя се обаче как се поддръжа това черното стъкло. Дали не му личи всяка драскотина. Някой може ли да сподели мнение?

# 1
  • Мнения: 59
Здравейте момичета!
Тези дни прекарвам в обикаляне на магазините за трапезарна маса и столове. Вчера видях на едно място маса с метални крака и плот от стъкло. Съответно столовете са с мет.крака и черна кожа. Много ми харесаха и сега ми е ужасно разтреперено и само здравия разум ме спира да отида и да ги поръчам на момента. Чудя се обаче как се поддръжа това черното стъкло. Дали не му личи всяка драскотина. Някой може ли да сподели мнение?


Ужасно се драска стъклото и всяко петънце се вижда. Особено с малки деца  който пипат постоянно - бършеш, триеш, лъскаш и след 5 минути пак е същото. Naughty

# 2
  • Мнения: 22 865
да добавим и праха,който няма как да изгониш от нея.

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ако искаш да станеш робиня на тази маса,поръчвай.Имам една малка в хола,както и да я търкам,все е на петна,такова нещо повече няма да се изкуша да си взема,колкото по-малко стъкло,по-добре.

# 4
  • York
  • Мнения: 826
Ако искаш да станеш робиня на тази маса,поръчвай.Имам една малка в хола,както и да я търкам,все е на петна,такова нещо повече няма да се изкуша да си взема,колкото по-малко стъкло,по-добре.
Подкрепям с две ръце  Peace

# 5
  • Мнения: 1 558
И аз си мисля, че е невъзможно да я видиш без пръсти по нея.

# 6
  • Мнения: 16
Мацки, съвсем ме отчаяхте. Вече гледам маси с бяло стъкло. Благодаря ви.

# 7
  • Мнения: 3 641
Имах една с черно стъкло буквално чистех прах през  10 мин. Мила, в никакъв случай ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт