кога проглеждат седачетата

  • 4 182
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
здравейте мами,моето бебе се роди седмаче 29седмица.Сега вече на на 40 дни и се интересувам някой знаели  кога проглеждат.правени са прегледа за очичките и казаха че няма проблеми.но все още мисля че не ме вижда.дайте малко инфо.

# 1
  • Мнения: 101
Божеееее не се притеснявай, мойто гарже прогледна (или поне аз това го установих), когато беше на 2м. и половина  Crazy.Мисля че бебетата си виждат но в началото само сенки. И аз съм имала притеснения като твоите, ма няма страшно ще прогледне, пък и щом сте правили преглед  Hug

# 2
  • Мнения: 1 685
щом са прегледали очичките на детенце, не се тревожи Peaceпрегледай и нашата темичка за недоносени дечица Winkможе да ти бъде от полза Hug

# 3
  • Мнения: 8
благодаря ви.сега намерих темичката и започвам да я чета че също така се интересувам за потрепванията с крачетата.Все още има кръвоизливчета на мозачето.след празниците ми казаха че ще се прави още един скенер за да се види дали са се разсея ли.Ще видим какво ще ми кажат врчанските лекари

# 4
  • Мнения: 502
здравейте мами,моето бебе се роди седмаче 29седмица.Сега вече на на 40 дни и се интересувам някой знаели  кога проглеждат.правени са прегледа за очичките и казаха че няма проблеми.но все още мисля че не ме вижда.дайте малко инфо.
Всички бебета в началото виждат неясно, без значение клоко месечни са се родили. А и след като сте ходили на  очен и не са ти казали нищо, не виждам защо сама трябва да си мислиш глупости.

# 5
  • Мнения: 1 008
Оправи си заглавието Peace

# 6
  • Мнения: 8
здравейте мами,моето бебе се роди седмаче 29седмица.Сега вече на на 40 дни и се интересувам някой знаели  кога проглеждат.правени са прегледа за очичките и казаха че няма проблеми.но все още мисля че не ме вижда.дайте малко инфо.
Всички бебета в началото виждат неясно, без значение клоко месечни са се родили. А и след като сте ходили на  очен и не са ти казали нищо, не виждам защо сама трябва да си мислиш глупости.

# 7
  • Мнения: 124
Моето бебе родено 5 седмици по - рано  започна да следи с поглед цветни играчки,които му показвах след третия месец.И аз като теб се бях притеснила ,но очната каза че няма проблем,просто имат да наваксват,въпреки ,че е бил на кислородотерапия,нямаше физически увреждания,слава богу.Така,че  започни да му тренираш очичките с ярки играчки като леко ги придвижваш пред него.Можеш да му закачиш над леглото музикална играчка ,поне моето бебе много си я хареса и досега й се кефи.

# 8
  • Мнения: 953
Ами родените деца на термин започват да следят предмети към 2 рия месец.
Възрастта на преждевременно родените деца се изчислява спрямо термина, т.е. седмаче ще усвои уменията на 2м бебе към 3-4 месец ако това което казват докторите е вярно.
Потреперването на крайниците може да се дължи на незряла нервна система и липса на калции - моето имаше подобен проблем и потреперването спря към края на втория месец.

# 9

Общи условия

Активация на акаунт