Спукани капилярчета

  • 1 171
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Моля споделете ми ако някой е имал подобен проблем, защото съм силно притеснена. На малката и се появиха внезапно няколко малки червени точки - спукани капилярчета на бузката и 1 на вратлето. Веднага се обадих на лекарката ни. Направиха и кръвна картина, където всичко беше добре. Но все пак не мога да си обясня от къде се получава този проблем. Чудя се дали е възможно да и е дошъл повечко Вигатнола - на 2 капки сме от скоро, преди бяхме на 3, че по едно време и на 4. Детето не е приемали никакви други медикаменти. Нищо необичайно не се е случвало с малката - не е падала, не се е удряла, не е плакала прекомерно или нещо друго свързано с напъване. Вероятно ще правим още изследвания, но съм страшно притеснена, а най-ме плаши това, че не знам от какво да се притеснявам. Моля споделете ако сте имали такъв проблем.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дъщеря ми,която е на 5,5 години имаше същият проблем миналата година.При нея не мина от само себе си а се наложи да ходим на кожен лекар и гориха с ултразвук,след това мазахме с ЕЛОКОМ и досега нямаме повече проблеми.

# 2
  • Мнения: 1 820
Не е от Вигантола със сигурност.Чувала съм че може да се получи и от напъване или продължителен плач.Според мен идете при специалист.Не мисля обаче че има от какво да се притесняваш и да те  е страх.Желая ви успех!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 3 751
Какви са тия 3-4 капки вигантол?Не се ли дава по 1 капка?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Какви са тия 3-4 капки вигантол?Не се ли дава по 1 капка?
Не при всички...
Савана, успех. Как е сега малката?

# 5
  • Мнения: 1 820
Какви са тия 3-4 капки вигантол?Не се ли дава по 1 капка?
3-4 капки са когато има признаци за рахит!По 1 е само когато е само за фонтанелата и всичко е ок.

Общи условия

Активация на акаунт