Координати на д-р Диков?

  • 1 181
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
 Здравейте!
Имам задача, поставена ми от приятелка, която е бременна да намеря телефона на д- р Диков от Токуда болница. Моля, майки, раждали при него, или имащи координатите му да ми помогнат. Ако смятат, че не е удобно да ги обявяват тук, нека ми пишат на лични. Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 210
0884933043 - Диков

Но един чисто приятелски съвет - намерете си друг лекар.
Ходя на прегледи от 1 година при него - скъпо е , пренатоварено е, много се чака и прегледите минаваха скорострелно.
На ЖК съм при него вече 8 месеца, в началото ми каза, че няма проблем той да ме изроди в Токуда, а последният път ми каза ,че за нормално раждане е почти невъзможно ,защото няма места... Каза ,че ще говорим пак на следващият преглед, който е 15 дни преди термина ми... Просто  ме подведе...
По здравната каса се записват часове с по месец - месец и половина предварително, никой не те уведомява какво , кога и как трябва да направиш, а прегледите са едно жалко претупване... Просто си гледа да обработи повече родилки  Close  Пред кабинета съм чакала от 14.10 до 17.00  при записан час за преглед 14.20 ...
Исках да ме изражда лекаря следил бременността ми, а то е оказа, че тепърва трябва да търся не просто друг лекар , но и друга болница ... За мен това не е коректно...
Май това е достатъчно  newsm78

# 2
  • Мнения: 156
margarete, благодаря! Hug  bouquet Моята приятелка ходи на друго място на консултация, ще ражда секцио и не по здравна каса, така че сигурно тези условия ще са приемливи за нея.Благодаря още веднъж и леко раждане! Peace

# 3
И на всичко отгоре работи грозно. #CrazyБелегът от секциото,което ми прави,е на една страна и едва зарастна.Много съжалявам,че ме насочиха към него.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 742
За секцио е добър д-р Георгиев от Тина Киркова.Имам 3 познати раждали при него.Доволни са.

Общи условия

Активация на акаунт