Какво превърна детето ми във вечно недоволен мърморко?

  • 1 652
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
От две-три седмици у дома е някакъв ад. Синът ми не спира да недоволства. Къде изчезна усмихнатото и спокойно бебче? Ставаме с рев, през целия ден стене и  мрънка, без да спира. Никакви играчки вече не привличат вниманието му. Щом види баща си протяга ръце към него с рев, но щом се озове в него, веднага протяга ръце към мен и така безкрай. Нито носене на ръце, нито песни, нито игри, нищо не го успокоява. Заспиването е с обилно количество рев и упорита борба в ръцете ми. Търка очичките до кръв, но щом го взема започва да бута, дърпа, драска. Зъбите май още не са почнали, защото венците не са променени, нямам идея какво става. Има ли спасение или да се гърмя докато е време? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 195
Здравей, и при нас е така на моменти. Мисля че зъбите вече са почнали да ги тормозят мъниците и от там идва проблема. При нас временно нещата се решават ако го подпра на някоя възглавница и му струпам всички възможни играчки. Другото което го успокоява са разходките:) Тогава е безкрайно доволен и спи като къпан в количката Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 757
Характер.  Peace

# 3
  • Мнения: 750
Зъби, зъби....

# 4
  • Мнения: 1 091
На нас ни излязоха съби преди 3 дена. PeaceНо не питай какво беше преди да излязат.Ревове мрънкания,драскаше ме и ме хапеше.Трябваше да заспива когато аз съм легнала до него на нашата спалня baby_neutral ShockedНаправо бях се изтормозила и изнервила.Но за сметка на това нямаше температура и разстройство.Само имаше лека хрема и тя мина като му излязоха зъбчетата.Така,че търпение му е майката.Успех  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 026
Периоди, минава един, идва друг....Търпение  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Периоди, минава един, идва друг....Търпение  Peace

Така е, а и за зъби ви е време.Венците може и да не са надути още, но това не означава, че зъбчето не расте.Въоръжете се с търпение, недей да се гърмиш  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 634
А ние 'що нямаме зъби?! Дори и "страничен ефект" нямаме... newsm78

# 8
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ами изпитва някакъв дискомфорт детето,може и от зъбоникнене да е.Моят на тази възраст беше много шавлив,във количка не стоеше,постоянно искаше да лази или да се изправя за каквото се докопа,ама пък не е бил ревлив,затова си мисля ,че би трябвало да има някаква причина.А иначе през деня наспива ли се? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 479
Е,какво да кажем ние с  по 2-3 деца?Дай при всяко неразположение "да се гьрмим" WinkСпоко,ако си бьрка в устичката и има лигички ще чакате зьбки.С баткото минахме този период,а в момента малкият се дьржи като твоя син. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 12 545
Моята зъболекарка обясни, че когато зъбите растат, дори венецът да не е надут децата изпитват болка. Така че е твърде вероятно да са зъбите. Засега отложи гърменето, а по-добре дай на детето Нурофен или Панадол да го успокои малко.

# 11
  • Мнения: 1 049
Даваш ли нещо за зьбки? Ако не, нищо чудно да е криво детето. Още много преди да се подуят венците и да се вижда нещо може да боли много... Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Възможно е да са зъбите,но може и да е период-ще премине Peace

# 13
  • Мнения: 266
Моята зъболекарка обясни, че когато зъбите растат, дори венецът да не е надут децата изпитват болка. Така че е твърде вероятно да са зъбите. Засега отложи гърменето, а по-добре дай на детето Нурофен или Панадол да го успокои малко.
Peace Peace
и аз на последък за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire същото си мисля Laughing

# 14

Общи условия

Активация на акаунт