Месец май е - искам вече месец без трагедии

  • 19 222
  • 400
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 110
Ами това е. Не искам нови попълнения във форума поне за един месец. Не искам нито една почернена майчина душа да има.  Praynig
Искам да мога да дишам по-свободно и спокойно.

Светле, а ти вземи напиши какво става.  Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 384
Рони, стискам палци този месец да няма трагедии и със всеки изминал месец те да стават все по-малко.  bouquet

# 3
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Рони колкото и черногледа да звуча аз съм от гр.Бургас и за жалост тук сега от точно този месец се започва с жертвите на пътя един малък ад е по черноморието ,но ако всички спазваме правилата и пазим себе си и другите няма да има такива нещастни случай.
Много се надявам  ние да сме последните в този под форум "черния" както го наричам аз
 Hug и   love001 за всички

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз се включвам в новата тема с надежда да е пълна само с хубави новини и да няма повече трагедии. Praynig
 и за да започнем цветно месецът,ви предлагам да разгледате едни цветни снимки -започват от 6-та страница в подписа ми. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 369
 Хайде дано този месец да е топъл и слънчев и в буквалния и в преносния смисъл. Напоследък направо не смея да отворя.
 Дидко, Ясна, Hug Hug Hug Само не губете надежда. Аз вярвам, че ще гушкате и вие по един бебок в най-скоро време. А може и не само по един:)
 Светле, какво стана, пита ли някой д-р, за да разсееш съмненията си?
 Зори, ама тоз Жорката много голям! Голям сладур и явно доста послушен, щом го водите по такива хубави местенца.
 Ето ви и от нас една усмивчица, и да ви кажа тя е една от малкото. Много сериозно това дете...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236550&photo=38
 И в моето албумче има малко софийски цветни снимки::
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236550&view=1&photo=49

 Мислим да идем на разходка до Банкя. Бела е много кисела от вчера, не знам какво й стана. Дано й мине киселото, че вече започвам да си мисля глупости...

 Прегръщам ви всички и ви пожелавам да си починете хубаво през почивните дни. Ако някой иска да се видим- аз съм на линия.

# 6
  • Мнения: 825
Стискам палци и аз този месец да няма трагедии, че се начетохме на мъка в този подфорум. Желая само живи и здрави бебенца на всички майчета, които чакат през май. И дано както казва silviayo всички карат малко по-внимателно, че и аз съм от Бургас, и ме е страх вече да се кача на колата. От тук нататък до септември е един голям ад при нас.

# 7
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
angels_zg , KikiNiki Много са ви сладки  newsm30. Да са здрави слънчецата ви.Едно голямо Гуш  Hug от мен за Жори и Белослава

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз също се начетох и ми стига...
Рони, дано тази май първа твоя темичка донесе щастие на всички, на всички
желая ви го от сърце
целувки и весели празници

КикиНики не давам да се мислят глупости, сигурон е от времето и колики...може да си хапнала нещо и в кърмата да е отишло
гуш на БЕлла

# 9
  • Мнения: 651
И аз ви пожелавам черните дни да са свършили. Време е за малко приятни новини. Може на някого да прозвучи като поза, но това за мен беше един ужасен Велик ден след всичко, което се случи тук.
Дидко, Ясничка  Hug Hug Hug.
Ронка, на теб желая тази тема да ти донесе късмет  Heart Eyes.
Снимките на бебчовците са прекрасни  Heart Eyes.
Ники, не мисли глупости   Naughty. И Бобчо е неспокоен и странен от вчера. Както спи се събужда с неистови писъци, но явно, че не са колоки, защото го гушкам и започвам да говоря нещо с най-успокоителния тон, на който съм способна и след 10 мин. той вече спи дълбоко. Явно и на тях им влияят странични фактори.
Светлееее?!
Приятни почивни дни на всички  Hug Hug Hug.

# 10
  • Мнения: 3 016
И аз като всички Вас  искам да спрат нещастията  .Всеки ден се моля да няма нови майчета в този форум - Родители преживели загуба .

# 11
  • Мнения: 210
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и се моля newsm17 да няма повече мамчета като нас. В последно време като влизам чак страшно ми става. Толкова мъка .............стига вече.
 Много хубави снимки на много сладки бебчета да са ви здравички!
И без негативни мисли моля, само позитивно мислене.

# 12
  • Мнения: 3 166
И аз да се присъединя към молбите да няма новодошли вече тук.  Praynig Наистина напоследък като че ли някаква зла сила беше тръгнала да шета... Бог да закриля всички майчици и рожбите им. Praynig

Ами за мен -не ми се пише. Сдухано ми е. Относно крастата - почти било невъзможно човке да се зарази с този вид краста, а и така да бъдело - порязавала само кожата и не вреди уж. Ще видим, малко по-спокойна съм за това. Но естествено си вкарах друга параноя: не усещам нещо много добре бебето. Не че преди го усещах често де, ама сега... newsm78 Не знам, вече ми писна - от едни страх в друг - не мога да прекравам времето си в мисли какво не е наред; в едни момент за докторите наистина ще стана лъжливото овчарче. Наясно съм, че повечето от проблемите са в главата ми, но не се контролира. А ми писна. Що съм такава кекава бе? Що просто не допусна мисълта, че може пък всичко да е ок? Що един ден просто не се радвам на това, че съм бременна? Не ми издържат нервите. ОХ, ами това е. Затова не пиша. Щото само глупости мога да дрънкам.

Дидко,  Sad наистина вече нямам думи....

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
миличка Севтел
поплачи си, страхунай се..и. продължавай да бременееш
аз прекарах в параноя своята втора бремонст - дали страх, дали съдба и предчувствие...
но пък не съм се давала - кекава съм при бременеене и бременостите ми са като болест ама пак устисках
и ти ще устискаш
а че се притесняваш - ми аз го приех за нормално, спрях да се обвинявам, плащапх си да ме гледат когато реша аз - ходех пир двама доктори и ме гледаха през две седмици - и така изкретах...
искам да кажа, че в момента в който Чспреш да се ОБВИНЯВАШ че не цъфтиш о тщастие, че бремонстта ти е повече товар отколкото радост,, че повече те е страх отколкото кроиш бъдещи планове - тогава ще ти олекне
дай си това на душата - да изпитваш каквато ти потребност имаш, а не квото искат околните и считат че тгрябва ....
приеми, че въпреки рисковете да е трудно всичко обаче ще е наред този път...сигурно няма да е лсно бъдещите месец, но в края нещата ще се наредят
така живее с тази мисъл...
ние те мислим и носим с бебето в сърцата си и вярвам няма да позволим да се случи нищо лошо този път
целувки и погали тумбака

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
лъжливо овчарче или не ако си плащаш - за тях е все тая...
ще се притесняваш колкото си искаш и за каквото си искаш, ако това ще те успокои - колкото и абсурдно да звучи това мен лично желанието на всички да потушат страховете ми с просит думи ме вбесуваше и караше да изпадам в истерия
страха си успокоявах с прегледи

Общи условия

Активация на акаунт