Доволни ли сте от ноктопластиката изграждане с акрил

  • 2 363
  • 5
  •   1
Отговори
На колко време ходите на поддръжка

# 1
  • Мнения: 411
Аз си правих за сватбата си.Много яко стои,все едно ноктите са ситвои и са удобни.Можеш да си ги пилиш сама,да ги скъсиш,ако пожелаеш,но аз предпочитах да ходя при маникюристката.Траят около 6 месеца.Аз бях заплатила 60 лв.,миналата година в Бургас. Peace

# 2
  • Мнения: 177
доволна съм.ходих на поддръжка всеки месец,ама като ги махнах,моите се възстановяваха 5 месеца.и за тези 5 месеца ноктите ми бяха кажи-речи до дъно.иначе е готино Hug

# 3
  • Мнения: 1 645
Имаш в предвид без удължители ?! С фолио и акрил за изграждане ?
Веднъж пробвах на палците.Много е трудоемко и трябва да се направи от маникюристка с голям опит иначе не се получава хубаво.Моите тогава се получиха много дебели,плоски и четвъртити.
Предпоитам с акрил и удължители като че ли.
Имаче поддръжката на всички видове ноктопластика е желателно да се прави на 2 седмици.
Аз носих гел с удължители 2 години и 2 години само гел върху моите си нокти.Последното беше най добре,пораснаха мноооого дълги,можех сама да си ги пооправям от време на време и ходих на маникюристка на 3-4 седмици.Акрил носих за кратко,но ми се иска пак да пробвам...

# 4
Ами за акрила с удължители трябва ли да се изпилят много моите нокти

# 5
  • Мнения: 1 318
Доволна съм... ама тази поддръжка... все нямам време. Като започнат да израстват самите нокти, покритието се надига и мен ме дразни. Когато си махнах гела (с изпилване става), отдолу ноктите ми изглеждаха безобразно Confused И се заканих да ги оставя да се оправят... 3 месеца минаха и вече са здрави. Съветът ми е - ако ще се прави ноктопластика, трябва си редовна поддръжка, иначе се губи всякакъв смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт