тобрекс на бебе?

  • 9 834
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Баткото има конюктивит и му слагам капки Тобрекс. Току що обаче видях, че и очите на бебето са зачервени и секретират (на 1 год. е) Да му слагам ли и на него?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Може, а и то не е вече бебе... Wink Най-вероятно се е заразило от баткото. Ако не мине до два-три дни, може да го заведеш да го види доктор Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 492
Може, а и то не е вече бебе... Wink Най-вероятно се е заразило от баткото. Ако не мине до два-три дни, може да го заведеш да го види доктор Peace
Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Да,и аз на малкия слагах,когато беше на 8 месеца,
ло 1 капка 2-3 пъти на ден,за 3 дни се оправи Peace

# 4
  • Мнения: 728
Синът ми беше на 2м.когато офталмолог му изписа Тобрекс и каза,че няма проблем да се ползват и от бебе стига да се спазва количеството определено от лекар,а и вие сте по-големи.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дъщеря ми беше на 40 дни,когато се разбра че има стафилококова инфекция и тогава и изписаха тези капкиза очичките и нослето.

# 6
  • Мнения: 539
Все пак са антибиотични капки и локално, могат да предизвикат силна алергична реакция. На нас за конюктивид ни изписаха (фуцеталмин... нещо такова беше) паста.
Малката също имаше, прихвана от каката, и понеже е алргична, нищо не съм и слагала и и мина.

# 7
  • Мнения: 123
Включи и промивки с лайка.Направи чай без захар,разбира се и като стане на стайна температура промивай с памуче.Прави се с едно памуче само един път отвън/от към ухото/навътре/към носа/.Не повтаряй със същото памуче.Колкото пъти искаш на ден.Пробвала съм го.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Включи и промивки с лайка.Направи чай без захар,разбира се и като стане на стайна температура промивай с памуче.Прави се с едно памуче само един път отвън/от към ухото/навътре/към носа/.Не повтаряй със същото памуче.Колкото пъти искаш на ден.Пробвала съм го.
напълно подкрепям и това.

# 9
  • Мнения: 2 401
Благодаря за съвета с лайката, положението е  вече доста зле едва и отворих очите сутринта. Инфекцията е слязла и надолу..ще се борим.

# 10
  • Мнения: 7 201
Синът ми беше на 2м.когато офталмолог му изписа Тобрекс и каза,че няма проблем да се ползват и от бебе стига да се спазва количеството определено от лекар,а и вие сте по-големи.
PeaceИ аз съм ги слагала на сина ми,само че беше на 3 мес.

Благодаря за съвета с лайката, положението е  вече доста зле едва и отворих очите сутринта. Инфекцията е слязла и надолу..ще се борим.
Скорошно оздравяване ви желая! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт