Кога пада пъпчето

  • 9 073
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Понеже на дъщеря ми навремето необърнах внимание падна в болницата ,но тогава се лежеше по 4-5дена в болницата.А сега гледам практиката е 2 дена и айде на 3 вънка.Та кой ден горе долу пада пъпчето?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
При всички деца е индивидуално! На Дара и падна някъде на 10- тия ден, а на бебето на братовчед ми някъде на 4-тия! Всичко си е строго индивидуално!

# 2
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
На Дени пъпчето му падна на 4-я ден (бяхме още в болницата). Grinning

# 3
  • Мнения: 2 195
На Станислав-на осмия ден.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 123
На моя Деян пъпчето падна чак на 10 тия ден(беше доста дебело), но на някои им пада на 3-4 ден.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
На мойта бебка пъпчето и падна на седмия ден.Различно е, но до десетия ден обикновено падат. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 747
На Джоджо падна на 6-я, а на племенника на мъжа ми- на 28-я.

# 7
  • Мнения: 93
На моето дете пъпчето му падна на четвъртия ден , още бяхме в болницата, затова сега се шегуваме, че  може би е бъдещ доктор. Laughing

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Като гледам нашия бебок vоди класацията.Пьп4ето му падна на 2 ден.Аз като неопитна майка изпаднах v ужас ,4е му пада толкоvа рано и го следях даже докато му падаше. Laughing

# 9
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
На моята Ива, докато бяхме още в болницата, значи още на 4-5 ден. Акушерката ми каза, че го е "откъртила" (помогнала му е да падне), та да не се мъча после, като я мия. Нали не трябва да се мокри и т.н.

# 10
  • Мнения: 2 609
На Яна пъпчето падна на 3-тия ден,още в болницата.

# 11
# 12
  • Мнения: 955
И на моя Жорко падна на 3-тия.

# 13
  • Мнения: 1 645
 На Дани пъпчето падна на 20 ден.При всяко бебче е различно.В болницата питах една от сестрите,кога пада пъпчето - и тя ми каза че рекорда им е от 40 дни.

Даниел - 21.04.2004г.

# 14
  • Мнения: 542
обикновено пада до десетия ден - и на двете ми деца, падна - единия на осмия, на другия - на деветия. По-важно е да се спазват процедурите, за които са те инструктирали от болницата - как да го почистваш и да го дезинфектираш. Че ще падне - ще падне - никой не е останал с висящ пъп Laughing, но трябва да се внимава да не се инфектира или възпали, някъде до една седмица и след падането (това са много "на едро"казани срокове...)
Айде, като падне - похвали се... wavey

Общи условия

Активация на акаунт