Алпинисти за външна изолация

  • 5 842
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 019
Прочетох темите за външна изолация, но никъде не видях някой да препоръча фирма за този вид изолация. Моля, ако някой е доволен от фирма поставила изолацията на домът му да ми даде координати. Става въпрос за панелна стена, интересува ме на първо място качеството.

# 1
  • Мнения: 432
Аз също се интересувам, така че, моля, ако може да препоръчате фирма. Благодаря!

# 2
Ето ви GSM на една фирма работят мн барзо и доста качествено
0882692186
Тарсите Пешо - Пепи Simple Smile
При обаждане кажете че сте разбрали за фирмата от "Владо"  Hug

# 3
  • Мнения: 1 006
Малко встрани от темата, но...

 newsm78Вярно ли е, че за външна изолация се изисква разрешение от общината /и от кой точно не знам/ и ако правиш цват се плащало нещо си на общината......... newsm78

# 4
  • Мнения: 183
Малко встрани от темата, но...

 newsm78Вярно ли е, че за външна изолация се изисква разрешение от общината /и от кой точно не знам/ и ако правиш цват се плащало нещо си на общината......... newsm78

Аз до сега, не съм чувала за такова нещо. Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 746
Аз до сега също не съм чула за такова нещо,а мъжът ми това работи.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 019
Малко встрани от темата, но...

 newsm78Вярно ли е, че за външна изолация се изисква разрешение от общината /и от кой точно не знам/ и ако правиш цват се плащало нещо си на общината......... newsm78
Не съм чула някой да е изсиквал такова разрешение от общината.

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
http://toploizolatcii.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=472524& … 7eaa31e483d656492
Ето една добра фирма.Мои познати са много доволни Peace

# 8
  • Мнения: 700
Много съм доволна от работата на алпинист, който прави външни/ и вътрешни / изолации. Работи предимно в Пловдив. Ако някой се интересува мога да дам координати.

# 9
Прочетох темите за външна изолация, но никъде не видях някой да препоръча фирма за този вид изолация. Моля, ако някой е доволен от фирма поставила изолацията на домът му да ми даде координати. Става въпрос за панелна стена, интересува ме на първо място качеството.
Мога да ти препоръчам материалите на Стром и БОРО,найстина са добри.Също и Вебер.Но каквито и да вземеш,не се ли спазва технологията е все тая.Следи си майсторите.Можа да видиш и тук www.savagrup.co.cc

# 10
  • Мнения: 139
Здравей! Аз съм много доволна,качеството е доста добро,търсете Мирчев-0878790703 Peace

# 11
  • Мнения: 1 919
Може да пробваш и тези 0886193107 - Янко

# 12
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз мога да ви препоръчам алпинисти, които работят предимно в София. Аз съм много доволна, направиха ми изолация и частичен вътрешен ремонт. Работят много бързо и най - вече качествено. Ако някой се интересува - 0884 087 992 Александър.

Общи условия

Активация на акаунт