въпрос за кашите, отново

  • 539
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Та, да попитам....давате ли на по-големите си дечица каша? Малкия е на година и три месеца и по принцип вземаме храна от детската кухня, но идните почивни дни тя няма да работи. Та се чудех какво да му предлагам, да има разнообразие, че нещо съм скарана с готвенето напоследък. Има ли каши за по-големи дечица?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да ! Все още давам да дъщеря ми каша  Peace

# 2
  • Мнения: 154
Аз давам все още каша, за сутрешна закуска например или вечеря. Има шоколадова на Милупа, която много й харесва, но я намирам само в "Хит" Купувам предимно тези, които са над 8 мес., но вземам и от другите. Мисля да й давам докато й харесват, а и още не сме на кухня.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Още давам от време на време.

# 4
  • Мнения: 1 897
Да, давам често каша за закуска. Предимно в почивните дни, когато синът ми не ходи ня ясла и не вземам храна от детската кухня.
Незнам за някаква специална каша за по-големи дечица. Аз давам от кашите на 'Слънчо'. Евтини са, а и явно са вкусни, защото детенце ги яде с огромно удоволствие.

# 5
  • Мнения: 290
Да аз също редовно давам каша като следобеден десерт, защото дъщеря ми на харесва тези от кухнята. Даже съм убедена, че кашата е по-полезна от десертите които предлагат там. Ще давам докато иска, въобще не ме притеснява колко е голяма.
Не знам да има каши за по-големи. Аз купувам тези на Милупа - Стратиатела и плодовата. Също и готовите каши в бурканчета на Хип, Сънвал, Семпер.
Не че баща и не изяжда половината опаковка Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 131
И аз давам. От известно време съм се спряла само на Зърнин на Слънчо, много е хубава. Давам я предимно вечер около 18-19 ч., но често и като закуска. Вчера, например, прибавих към кашата и банан, понякога слагам няколко бисквитки.

# 7
  • Мнения: 1 217
Давам естествено.Те са обогатени с витамини и минерали и са млечни.
Ползвам на Хумана и Хип.Давам само за следобедна закуска когато няма кухня или нещо не хареса крема от там.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е защо пък да не даваш Thinking

Те са обогатени с витамини и минерали и са млечни.
Peace още една причина Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Защо не. Simple Smile Аз давам за разнообразие и мисля да продължавам и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт