Какво ще ме посъветвате, как да кърмя...

  • 331
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Това е от темата за представяне - разделям темата, местя мненията, които не са представяне тук.

Цитат на: Mecho Pooh
След два дни ни предстои първото мерене в поликлиниката и ще се разбере дали съм "добра" или "лоша" майка, която държи детето си гладно.
Преди си мислех, че ще кърмя задължително поне 3 месеца, но сега не съм сигурна, че доброволно ще се откажа. Най-вероятно ще е до тогава, до когато е възможно. Дай Боже да е повечко!
И аз с епритеснявах, че съм ужасна майка дето си държи гладно детето през ноща, а бебка на 1 месец беше наддала кило и половина:) И като и давах един път през деня със шише да видя колко изяжда установих че си наваксва от другите яденета.
Да ти е жива и здрава и много да те радва.

Последна редакция: пт, 27 май 2005, 09:45 от Бу

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Какво ще ме посъветвате
Да прочетеш Библиотеката Grinning

# 2
  • Мнения: 1 771
Аз съм мама Нади с бебе Кирил на 1мес.и 1седм.Кърмя го засега доста успешно  7пъти на ден през три часа.Понякога вечер сам си прави по големи почивки от шо 4-5часа.Наддал  1,3кг. засега.Абе всичко е наред,само дето нашата педиатърка ни препоръчва да заповаме  вече със захранването и спиране на храненето в 24ч.На мен ми се вижда много рано за захранване.Какво ще ме посъветвате

На мен също ми казаха да захранвам, но аз и съпруга ми сме на едно мнение, че на този етап кърмата е най - важно. Голяма глупост е това със захранването от първия месец. За доброто на бебето не те съветвам да започваш толкова рано захранване.

Последна редакция: пт, 27 май 2005, 00:18 от Илиана

# 3
  • Мнения: 1 771
Аз съм мама Нади с бебе Кирил на 1мес.и 1седм.Кърмя го засега доста успешно  7пъти на ден през три часа.Понякога вечер сам си прави по големи почивки от шо 4-5часа.Наддал  1,3кг. засега.Абе всичко е наред,само дето нашата педиатърка ни препоръчва да заповаме  вече със захранването и спиране на храненето в 24ч.На мен ми се вижда много рано за захранване.Какво ще ме посъветвате

И на нас ни казаха да започнем захранване със сокчета, но аз твърдо реших да пропусна този момент и да караме само на кърма. Така, че моя съвет е да продължиш на кърма без сокчета и евентуално от 5-6 месец да започнеш захранване.Успех в избора.

Последна редакция: сб, 28 май 2005, 11:00 от Бу

Общи условия

Активация на акаунт