детска кола/мотор с акумулатор

  • 6 556
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 506
Нашата баба е решила да купи за всичките си внуци един мотор с ел. двигател и акумулатор, от тези, дето се карат навън. Нещо такова (съжалявам, но не мога да намеря по-малка снимка).



Аз по принцип не ги обичам, защото ми се виждат доста мързеливи, но ако ще стои в нейното жилище, защо пък не   Party  Интересува ме обаче дали си заслужава инвестицията (около 200лв.) - лесно ли се чупят, издържат ли им акумулаторите, какво да гледа като го избира, имат ли някаква гаранция, такива работи. Който има такова нещо или е обмислял покупка, моля да сподели. Предварително благодаря за което  Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 3 506
Благодаря ти, Вери, но обсъжданите там модели определено надхвърлят бюджета на нашата баба и то многократно. В случая ме интересуваха отзиви именно за китайските "боклуци", които там са оплюти, при това за съжаление не от личен опит.

Както и да е, бабата не се сдържа и вчера купили мотора, така че темата става безпредметна в общи линии, освен ако някой не сподели ценен съвет относно експлоатацията на возилото.

# 3
  • Мнения: 239
Здравей,не съжалявай за подаръка,децата много се радват на тези моторчета.Мъжа ми донесе такова моторче на малкия от Италия.Марката е BIEMМE и сме много доволни,издържа до 5-6 часа каране.И вашето трябва ди има книжка с упътване колко часа се зарежда,колко км. кара в час , колко часа издържа акумулатора.За да не буксува и за по-голямо сцепление мъжа ми  сложи на водещата гума допълнителна гумена лента.

Общи условия

Активация на акаунт