Коя ви е любимата кухня?

  • 4 838
  • 78
  •   1
Отговори

Анкета

Коя ви е любимата кухня?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • Мнения: 11 747
Пишем тука рецепти от всички краища на света. Готвим, харесваме, понякога не харесваме.
Опитвали сме различни кухни и по ресторанти, понякога и на пътешествия. Зараждат се и големи спорове из форума, кое как трябва да се направи...  Grinning
Реших да ви попитам - коя кухня ви е най- любима, най-предпочитана, най- популярна. Кое най-често приготвяте у дома, или си го поръчвате в заведение. Кое ви се услажда най- вече?

# 1
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Българската Peace
И по- специално вегетарианските рецепти.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
българската

# 3
  • тук
  • Мнения: 510
Българската, гръцката, турската (те са доста смесени нещата тук, може би трябва да кажа - нашата Simple Smile и италианската.
Мога да кажа и какво не харесвам - американската  Twisted Evil

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не съм опитвала от всички изброени кухни по-горе, така че не мога да бъда обективна.
Примерно харесвам италианските пасти, арабските питки, турската баклава, китайските зеленчуци, но българската кухня най ми харесва Wink

# 5
  • Мнения: 7 474
Българска, италианска и руска.

# 6
  • Мнения: 27 524
Гласувах с българска, гръцка и китайска. Първото си приготвям основно у нас, другите две са като предпочитани за заведение. Някои не харесвам заради морския превес, други заради спагети и макарони (пици да   chef), а повечето всъщност изобщо не съм ги опитвала  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 505
Гласувах-българска,китайска,испанска.

# 8
  • Мнения: 11 747
Лео, добавих руска, как съм я забравила значи... ooooh!

Иначе, и аз не съм опитвала всички от изредените. Най-вече индийската ми е непозната. Като заглавия знам, но не съм яла. Гласувайте и коментирайте това, което сте яли и харесвате, пък по-натам може да ги опитаме и всичките!  Crazy

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Освен българската любими са ми китайската, индийската и турската.  Hug

# 10
  • Мнения: 3 641
Българска, италианска, гръцка и френска Wink

# 11
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Определено българската и нормално понеже сме свикнали с нея, може би и от части турската. Но сина ми определено е по италианската яде само пици, спагети и всичко от този сорт.   Crazy

# 12
  • Мнения: 5 001
Българска,гръцка,турска,някои неща от руската и испанската....

# 13
  • Мнения: 2 199
 Whistling
Турска - бюреците
Индийска - уханието на къри и изобщо насладата от всичко индийско и Индия...  Heart Eyes
Италианска - паста и всички производни
Гръцка - всичко с маслини и/или с риба....
Френска - всичко със сирене
Българска - киселото мляко и всичко с кисело мляко  Wink и сладкият аромат на прясно приготвено ястие на тих огън или жар  - боб, царевица, сарми, пиперки с ориз  Heart Eyes  Blush

 Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 6 772
Българската и италианската, харесвам и отделни ястия от другите кухни, на сръбски плескавици не отказвам, на арабски питки и баклава също Wink . Не харесвам мексиканската- много е люта  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт