Моята драма...

  • 5 838
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте,ето и моята история.
Имам или имах не съм на ясно още 4.5 годишна връзка с човек ,които много обичам.нещата коренно се промениха,когато се преместихме от Студентски град на квартира в един от столичните квартали.Той взима по-малко пари от мен ,но това никога не ми е пречело.Пречеше ми ,че работи работа ,на която го смачкват емоционално,интелектуално,изобщо всякак и то за жълти стотинки.Та с местенето на квартира,разходите станаха по-голeми,но пък щом си бяхме само 2мата на мен не ми пречеше.Само ,че той се затвори някак си,И само седеше на компа.Оказа се ,че човека си е направил регистрация в gepime.com.Като разбрах,изтрещах.Сексулано не сме имали проблеми,Но там в този сайт ,е писал такива неща на хорицата ,за които аз дори не съм знаела ,че му се мъдрят в съзнанието.Реших,че може да поговорим,то регистрацията не ми пречи,само да каже какво и как иска.Просто исках да съм близо до него,до душата му.Говорихме ,той изтри регистрацията(въпреки,че аз не исках).Казах му ,че и 3ка да иска с друга жена няма проблем.Обичам го и бих направил всичко.Предлагах му да си купим някакви играчки от секс шоп,дори и на суингър клуб исках да го водя,Купих си няма такив перверзни неща ,И тръгнаха нещата за малко...Всичко казваше ,че е наред.Но пак усещах ,че има нещо.След 3 седмици открих друга регистрация.пак говорих спокойно,Той пак я изтри.И така 4 пъти.Като вече откачах,защото ме караше да се чувствам нежелана и грозна.За 4тата регистрация като разбирах му написах смс:изморих се,махай се от живота ми.и човкя послушно си събра багажа.Аз откачих.НА другия ден правя театър с офиса и не съм на работа.Заминавам при него в провинцията.Той казва,че се задушавал вече и не иска да е с мен.Държа да отбележа ,че през последно време нито искаше да ходим на разходки,нито на кино,нито никъде,от което се чувствах още по-зле.Така ми каза ,че искал без мен.Плаках много.За една седмица свалих 5 килограма.Тогава реших,че ще ида в тях,да разбера какво точно правим от тук нататък.А той през цялата седмица на никой не казал от приятелите си ,че сме се разделили.Само си мъчли.И така отидох в тях.Той няма баща,починал е ,има ище 2ма братя по-малки от него и майка си.Измъкнах го от тях.Говорихме(т.е. аз говорих) и се разбрахме той да си седи в провинцията ,аз в София и да си когато имаме възможнот да се виждаме.Един вид да се обичаме,но щом той има нужда от малко свобода –ок.Цяла вечер не спря да ми казва колко ме обича и колко ме иска.Така си тръгнах доволна,влюбена и щастлива.След 3-4 дни той имаше време и дойде в София.Идеята беше като дойде в София да не ходи в квартирата ,а направо да дойде да ме вземе от работа.Но се оакза ,че той е тръгнал по-рано и мина да вземе ключовете от мен.Малко след това ми звъни майка му(държа да кажа ,че с тази жена не сме се карали никога,може да не я харесвам ,но все пак е родила човек,с който съм щастлива и я уважавам).И се провежда следния разговор:
Аз:Здрасти:
Тя: На работа ли си?
Аз: Да.
Тя: Ама ти знаеш ли ,че ... ще идва тази вечер на София?
Аз:Да.Дори,преди малко се чухме ,вече пътува.
Тя:Ама да не стане като преди няколко дни?Да се разгочарова момчето ми!
Аз: Ами смятам ,че няма от какво да се разочароваме и двамата.
Тя:А така.Да ,много щастливи искам.
Аз: И аз така
Затворихме.Не сме викали ,не сме се заяждали,Нищо.Той ме взе от работа,ходихне да хапнем след това.Прибрахме се. Цяла нощ се чукахме и си повтаряхме колко се обичаме.На сутринта пихме кафенце и аз заминах на работа.Цял следобяд си писахме колко се обичаме, колко се искаме,как е купил пиле и бира и иска вече да се прибирам.И така до едно време.До 19.30.В 20.10 ми звъни по тел,  и ми вика: слизай пред работата ти.Слязох аз и той ми подава ключовете щял да си ходи.Аз като гръмната!Питам го що,той казва така!И тръгна.Звъня му не вдига,Пиша му не вдига.След 100 ния смс и 200 позвънявания благоволи да звънне.Питам го кво става у вас всичко наред ли е.Той крещи ,кво съм била искала.защо съм му звъняла,кво като не мога да работя ,нали съм била говорила с майка му,кво съм искала повече.И аз му предавам целия разговор с майка му и го питам дали случайно нещо не се е разочаровал,но то няма от какво.Той не каза нищо и затвори.Зъня на майка му-от 10тия път се свързах.Ето разговора:
Аз:Здравей.можеш ли да говориш
Тя:Да,кажи
Аз:Ти да си се чувала с ... днес?
Тя:Защо?(като сменя вече приятелския тон).
Аз :Ами трябваше да дойде да ме вземе след няколко часа от работа ,но ми донесе ключовете и си тръгна?Вие добре ли сте?Всичко наред ли е?
Тя:Виж сега кавко ще ти кажа,.....се прибира у дома!Там където винаги е трябвало да бъде.Не ти да му съспиваш живота.Предадох на ....нашия разговор.Как ти ми викаш:Какъв ми бил проблема ,че той щял да идва при теб?Пробелма е шарен,той е много сериозен.Той ще си дойде в нас!Няма да е повече разочарован!
За протокола:Откакто е с мен се грижи само за себе си,но не и з атях.Купи си кола,изкара книжка,записа да учи,купува си повече дрехи,храни се с мнгооо различни неща от кърначета и кренвирши!Стана по-уверен в себе си(кво като няма баща!)В тях нямат нищо бойлер,нито печка,нито ютия,нито пералня,нито хладилник>Средия брат изкарва пари и ги харчи за себе си,а малкия е още ученик.
Аз:Така ли?С какво му съсипвам житова?Ти искаш да ти купи пералня и бойлер(самият той ми каза ,че щял да тегли още един заем,за да купи на майка си някакви неща,но реших че това не е болка за умиране)Ти му съспива житова!
Затоврих тел и припаднах на работното място,Добре ,че не уцелих стъклената врата  ,а паднах до нея.И  така не се чуваме до днес.Вчера му пиша за празника той връша и до там.НА познаите нищо не казва за мен.Позвъних му днес,питаха го за причината поради която си е тръгнал.Той каза че вечене помни.Каза че искал без мен,Като го питам защо,Той казва:такк.КАза ,че няма какво да ми обяснява...Знам ,че ме обича,но не знам защо се получи така.Дори не знам какво може да му е казала майка му,При положение ,че отй никога не е споделял нищо с нея и лично аз съм го карала да й звъни,защото не й звънял със седмици.Лично аз го карах да даде 150лв той и 150лв средният му брат и да купят бойлер на жената да не мие със студена вода.Но средния брат даде 150лв на мама за зъбите,не за бойлер.Никого не мразя...не знам защо стана така.Кажете си мненията.
За протокола :Майка му я съкаращават от работа май месец,а най-големия й син си е в тях колко удобно...
Съжалявам за дългия пост....Но нямаше как иначе.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 19:26 от rty

# 1
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Олеле... я да си гледа майка си...

Бягай далече от мъж, който така се влияе от майка си....

# 2
  • Мнения: 13 512
Той явно не знае какво иска и майка му се възползва от това да му втълпява това, което тя иска.
Късай и хвърляй и не се обръщай назад. Няма да стане по-добре, ако се съберете, агонията ще се провлачи.

# 3
  • Мнения: 9 814
Я, кажи на пича у лево и право при мама.

# 4
  • Мнения: 431
Едва го изчетох с тези разместени букви.

За мен този мъж дава ясно сигнали, че не иска да е повече с теб. Отдръпни се и продължавай нататък.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Просто не иска да е повече с теб. Повече от ясно е. При тази негова постъпка защо си мислиш, че все още те обича?  Затвори тази страница от живота си и отвори нова, а той да си се държи за полата на мама.

# 6
  • Мнения: 22 414
Охх, абе какви са тези глупости.
И поне се регистрирайте като пишете, аман от гости.

А на въпросният мъж, с когото уж си му тегли една хубава майна, ако искаш и на майка му и да си стои до полата и, да си я гледа и т.н.
Това за мен не е мъж с подобно държание.

# 7
Едва го изчетох с тези разместени букви.

Съжалявам,оправено е вече.

Просто не иска да е повече с теб. Повече от ясно е. При тази негова постъпка защо си мислиш, че все още те обича?  Затвори тази страница от живота си и отвори нова, а той да си се държи за полата на мама.
Мисля ,че още ме обича,защото ако не ме обичаше ,щеше просто да каже:'Не те обичам вече,нямам чувства към теб",или нещо такова.А когато го питах по телефона той мълчи.Но всички сте прави и аз го знам.На думи обаче е по-лесно,реално е много трудно...Благодаря ви ,все пак че сте изчели всичко Simple Smile

# 8
Охх, абе какви са тези глупости.
И поне се регистрирайте като пишете, аман от гости.

Ами всеки си мисли,че неговите проблеми за най-голями.Истината е ,че щом сме здрави другото ще се нареди.Не съм гост.Имам и друга регистрация ,но не искам всички околко мен да знаят,тък като не им влиза в работата.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 259
С нищо не е виновна майка му, просто той много отдавна не иска да е с теб - дори от преди момента на първата му регистрация. Наясно съм, че ще скочиш да ме убеждаваш, че не съм права, но изчакай да мине малко време, да се поуталожат емоциите, да мине болката - и сама ще си дадеш сметка, че е така.
Казвам това от опит, не от общи приказки.
Мъжете са страхливи, когато трябва да се прекрати една връзка, така че това, което си писала - че ако не те обичаше вече щеше да ти каже - просто няма да го направи никой мъж. Наприказвал е някакви глупости на майка си, за да говори тя с теб и да не му се налага да го прави той.

На мен не ми пречи, че си гост  Simple Smile

# 10
С нищо не е виновна майка му, просто той много отдавна не иска да е с теб - дори от преди момента на първата му регистрация. Наясно съм, че ще скочиш да ме убеждаваш, че не съм права, но изчакай да мине малко време, да се поуталожат емоциите, да мине болката - и сама ще си дадеш сметка, че е така.
Казвам това от опит, не от общи приказки.


Няма да те убеждавам в нищо,все пак искам мненията и  на другите ,за да видя как се вижда цялата ситуация от страни ,през различните хорски очи.То ,че времето лекува ясно,но ми е трудно.Страхливи са -ок.И мен ме е страх от много неща.Поне можеше да каже,че не иска да е с мен,след толкова време съм заслужила такова нещо.Така си мисля.А майка му да-няма вина.,че сина й няма собствено мнение.

# 11
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
От тези регистрации и аз така си правя изводите, че отдавна май не иска да е с теб. Инъче за какво ще ги прави?Но дори и да иска повече свобода и да го задушаваш и т.н., все пак може най-човешки да се раздели с теб без да намесва майка си.

# 12
  • Мнения: 838
Жено,кажи едно голямо мерси,че такъв "мъж" те е освободил от себе си,както казва някой по-горе ментемъж като него никога няма да ти каже разкарай се,защото като му писне от мама ще му е по-лесно да се върне при теб,ако ти трябва някой да те обича само,когато на него му е удобно-такива под път и над път.
Тегли им майната,поплачи си за изгубеното време и си живей живота-здрава си,не хаби нерви за подобни хора.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 397
 Не виждам нищо лошо нито в интернет-регистрациите, нито в това, да купиш пералня и бойлер на майка си. Може наистина да го задушаваш с постоянните обяснения.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
---
Поне можеше да каже, че не иска да е с мен, след толкова време съм заслужила такова нещо.

Права си, че заслужаваш да ти каже всичко право в очите, но явно не иска, срам го е или просто си има друга мома. Може би си му писнала вече, или има друга причина, но каквото и да е - фактите говорят, че не иска да е с теб.
Мен ако питаш - зарежи такъв "мъж", който непрекъснато пита мама какво да прави и който няма собствено мнение, а се влияе от майка си! Naughty

 
А майка му да-няма вина.,че сина й няма собствено мнение.

Виж, тук мога да поспоря с теб. Rolling Eyes
Първият човек, който има вина или заслуга за възпитанието на един човек е майката.
Така че - гледай майката и не питай за възпитанието на децата й.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт