31 соу"иван вазов"-софия

  • 14 046
  • 64
  •   1
Отговори
споделете,ако имате някакви мнения или впечатления.ходих и до 23 соу,но директорката не ми хареса.

# 1
  • Мнения: 561
И мен ме интересува, никой ли не посещава това училище??

# 2
И мен ме интересува, никой ли не посещава това училище??

явно само ние се интересуваме от 31-во,но като гледам твоето дете тази година ще е първолак,а ние сме догодина,но аз от по-раничко се заинтересувах.мисля че записването сега започва.аз съм решила да е 31-во,но исках някой да каже мнение за у-щето.успех.ще продължа да следя темата,ако някой напише нещо въобще.

# 3
Здравейте,
Дъщеря ми кандидатства миналата година след 7 клас и сега учи в 31-во. Доволна съм, че всички от класа й учат и нивото е доста високо.
Успех и лек ден!

# 4
  • Мнения: 224
Тази година ще се пробваме да запишем детето си първи клас в училището, ако успеем ще ви кажа дали сме доволни Wink

# 5
Здравейте, синът ми учи в 31-во. Доволна съм от всичко. Госпожата е страхотна, директорката амбициозна. Само дето в нашия клас има едно дете, което от миналата година тормози моето и вече незнам какво да правя.

# 6
  • Мнения: 349
Дъщеря ми учи там от тази учебна година-нивото е високо,учителите ми направиха много добро впечатления,със съучениците се спогоди идеално.Въобще-МНОГО сме доволни Peace
споделете,ако имате някакви мнения или впечатления.ходих и до 23 соу,но директорката не ми хареса.
И аз така миналата година newsm78-от 23-то и учителите там останах разочарована /незнам защо,нещо не ми хареса там/

# 7
  • sf
  • Мнения: 10 137
Чакаме списъците в сряда и се надявам да е приета.

# 8
  • Мнения: 224
Чакаме списъците в сряда и се надявам да е приета.
Ако сте в първите 120 - сте приети. Иначе на 11 юни е: Разпределение на учениците по паралелки.

# 9
  • sf
  • Мнения: 10 137
ох, на теория знам,че е сред първите 120, рано подадохме удостоверението, ама докато не видя черно на бяло, няма да се успокоя.
а вие?

# 10
  • Мнения: 224
То при записването (на 5 юни) ви казват дали сте приети! Поне така беше при нас.

# 11
  • sf
  • Мнения: 10 137
е, тогава е приета  Laughing

# 12
  • Мнения: 224
Честито! Може децата ни да се окажат в един клас.

# 13
  • sf
  • Мнения: 10 137
Може, ние лично предпочитаме Станишева. Вас питаха ли ви за предпочитания и имаш ли отьиви за някоя от госпожите?

# 14
  • Мнения: 224
Може, ние лично предпочитаме Станишева. Вас питаха ли ви за предпочитания и имаш ли отьиви за някоя от госпожите?
Дъщеря ми ще е при Даскалова!

Общи условия

Активация на акаунт