Училище в Свобода?

  • 683
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 966
Синът ми следващата година ще бъде първокласник. Все още не съм решила къде да учи. Имаме жилище в Свобода, където вероятно ще живеем. Нямам представа от училищата в квартала. Искам преди да ги обиколя да събера малко мнения на хора, които са по-запознати. Къде в Свобода учат децата ви? Разчитам на вашето мнение!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Да не би да са приели "умния" закон  #Crazy #Crazy #Crazy
Да ти кажа хич не е добре положението с училищата в Надежда и ние сме тук, но определено няма да си запиша детето в кварталните училища  Naughty  / поне тези около нас 3-4 са просто по добре в нас да си го уча детето, много лоши отзиви и имам наблюдение върху деца който "учат" в тях /
Мога да ти дам координатите на едно еврейско мисля, че беше на приятелка децата са там взимат ги с бусче и ги връщат към 16ч. много е доволна, стига да не те притеснява, че е еврейско  Peace

# 2
  • Мнения: 4 966
Не, не са го приели, но аз за себе си съм решила, че ще ходи на 6 и половина. Той е готов за ученик. Освен това в групата му са повечето деца 2002 набор и той с тях ще бъде предучилищна. Не искам да го оставям след това сам - останалите деца ще бъдат доста по-малки. Набор 2003 са само 3-4 деца в групата. Нашата е сборна от 2 до 7 годинки.
За еврейското на Пиротска ли говориш? 134-то? Принципно нямам против, но там влизането е доста сложно, особено ако нямаш еврейска жилка.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Олекна ми малко / за закона де/ ,  щом е с децата 2002г. го давай догодина  Peace
Ще питам днес точно за кое става дума и ще ти пиша.
Приятелката ми нямат никакви жилки чисти българи са си и детето на брат и и то е там  Peace

# 4
  • Мнения: 4 966
Аз да си побутна напред въпросчето. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт