С какво проходиха децата ви ?

  • 3 013
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами това ми е общо взето въпроса. Дъщеря ми днес става на годинка и милото още няма обувки  Embarassed  ама тя само лази и затова отлагах момента, но вече мисля да взема нещо и се чудя какво дали от буйките на КиК с ципа  или едни хубави маратонки  newsm78

п.п. Става въпрос за навън.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 14:44 от kimba77

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Моята проходи с буйките. Лично аз мисля, че и е раничко за маратонки.  bouquet

# 2
  • Мнения: 678
И при нас малкия проходи с буйките  Peace Маратонки въобще не съм вземала - за навън взехме обувки на fisher-price с всичките му изисквания за детска обувка.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 028
БОС!!!
Кактои много други деца...може да го сложиш в анкетата.
Най-добре е децата да проходят боси. Обувки купи, като вече има желание да ходи навън, за в къщи такива неща не ви трябват.

# 4
  • Мнения: 2 957
С буйки.
Рано е за маратонки и обувки.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397

Да вкъщи си ходи боса / силно казано ходи/ защото повечето време лази и ако се добре до някъде да се изправи се придвижва по мебелите.
Със синът ми нямам спомен и той беше бос, мисълта ми беше за навън и гледам, че буйките много по лесно се обуват в началото докато се научат децата с обувки.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 028
Ами това зависи - моя син за ръка никога не е ходил, първо проходи стабилно в къщи и после се престраши да стъпи и хукне и навън, купих направо обувки - за мен са по-добрия вариант. той проходи с paqpa, есен беше така че те бяха ботички, с лепка, и се слаагаха и махах много лесно. за мен буките с цип са най-ужасното нещо, грозни, нестабилни, широки, съсипват се много бързо.....така че по-добре с обувки или маратонки...но маратонките с подсилена пета, не меки, за да държат хубаво крачето да не се криви много.....
иначе мойто проходи на 9 м, на 9,5 вече ходеше и тичаше и навън с обувки....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=59626&photo=1 ето това са първите му обувки Wink

# 7
  • Мнения: 173
С чорапи в къщи и с обувчици навън.

# 8
  • Мнения: 2 310
Първата опция!
Честита ви рожденичка! Grinning

# 9
  • Мнения: 610
Отговорих с обувки.От момента, в който започна да иска да ходи и купих обувки на капчица с ортопедична стелка и каишка за глезена и твърда петичка.Доста съм доволна от избора си. Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Отговорих с обувки.Анатомична стелка и целите от естествена кожа.

# 11
  • Мнения: 523
Буйкис ципче . И двете ми деца проходиха с такива буйки и съм много доволна от тях!

# 12
  • Мнения: 1 586
С бебешките буйки! Peace

# 13
  • Мнения: 252
Буйки , доволна съм.

# 14
  • Мнения: 315
На годинката проходи в къщи с чорапки и терлички. Навън с обувки. 
От скоро бебо е с маратонки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт