Дъх от устата!?

  • 818
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте,мами!Христос возкресе!
Имам питанка-вашите 8-месечни бебчета имат ли дъх от устата?Не мирише лошо,просто миризма,която доскоро я нямаше и не знам в резултат на какво се появи-сиренето в попарата или от наличието на 4 зъба?След млякото  и давам водичка.Така или иначе ще питам и педиатърката,но има доста време до датата ни за консултация,та искам и вашето мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 17 592
Вероятно е от храна, но може и да е признак на нещо. Не е нужно да чакаш до консултацията, по-добре отиди тогава, когато имаш съмнение за потенциален проблем.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вероятно е от храна, но може и да е признак на нещо. Не е нужно да чакаш до консултацията, по-добре отиди тогава, когато имаш съмнение за потенциален проблем.
И моя съвет е такъв! Peace

# 3
  • Мнения: 999
Може да е от храната, но може и да е друго.
Голямата ми дъщеря има по различен дъх в устата когато гърлото я боли. Дори по това познаваме че я боли гърло.

# 4
  • Мнения: 4 335
Най-вероятно е от храната,но питай доки за всеки слу4ей Peace

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Може би е от храната.
На скоро майка ми ме пита дали малкия има странна миризма от устата след като яде разнообразна храна вече.

# 6
  • Мнения: 1 447
 Аз си мисля,че е от храната нали вече не ядат само мляко,но за най-сигорно попитай доктор

# 7
  • Мнения: 1 516
Консултирай се с доктор. Лошият дъх може да е симптом на сериозно заболяване и със сигурност не е нормален!
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/221/53/

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 12:24 от Radostche

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Моята дъщеря миналата седмица имаше също лош дъх....и по право казано По-различен.
В последствие разбрах, че има и хранителна алергия.След 3-4 дена лечение изчезнаха както пъпчиците, така и лошият дъх.

# 9
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Да ,синът ми имаше лош дъх преди известно време.Не разбрах дали е от настинката,която прекара или заради храната.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Най-добре се консултирай с лекар.При нас,когато малката яде банан,понякога има специфичен дъх. Peace

# 11
  • Мнения: 756
а миете ли зъбките редовно -аз установих че при нас също има различна отпреди миризма , след като започна да хапва по - разнообразни храни , още нямаме зъби , но това ме кара да си мисля че може и да е от факта че не почиствам езичето му -а дали трябва да се почества и как не знам.
Ако някой знае ще е добре да сподели

# 12
  • Мнения: 3 376
Според мен всяка промяна в дъха е сигнал за нещо-така или иначе трябва да провериш,не е нормално,аз за година и половина почти не съм усетила промяна в дъха на сина ми-значи не е от езичето.Не те съветвам и да го чистиш,много е малко още детето за такива интервенции.

# 13
  • Мнения: 9 814
Ако става въпрос за болест, един от първите признаци на гнойна инфекция в горните дихателни пътища е наличието на лош дъх. Освен за инфекция лошия дъх говори и за проблеми в храносмилането.

# 14
  • Мнения: 1 103
Отивай на доктор и дано не е нещо сериозно .

Общи условия

Активация на акаунт