Има ли смисъл да пия escapelle?

  • 1 471
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, Христос Возкресе - много здраве и късмет на всички!

Имам едно въпросче - с приятеля ми правихме секс,презервативът се е скъсал, след края го видяхме, на 18 ден от края на цикъла си съм, а хич не съм наясно кога е овулация и кога не, не следя тези неща и сега се чудя дали може да стане "беля" и  има ли смисъл да пия еscapelle, минали са около 20 ч. от както стана това и само за това мисля. Ако пия еscapelle ще бъде чак утре на обяд, дали ще е късно?
Моля ви, дайте съвет
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 334
Ето какво намерих за Ескапел относно времето,в което е най добре да се изпие:
Escapelle не предотвратява бременност при всички случаи, но таблетката е толкова по-ефективна, колкото по-рано се приеме след непротектиран полов акт (по-добре е да се приеме в рамките на 12 часа, отколкото да се отлага до третия ден).

Не знам колко ти е продължителността на цикъла и затова не мога да кажа дали 18 ден е опасен или не.Ако бременността не е желана,по-добре не рискувай,а тичай за хапче Peace

# 2
  • Мнения: 718
Определено има смисъл, ако сега не е подходящ момент за теб и пратньора да ставате родители. Реално може да се забременее във всеки един ден на цикъла, така че ти си прецени риска. Но не си заслужава риска след това да правиш аборт. Пожелавам ти да вземеш най-правилното за теб решение.

Общи условия

Активация на акаунт