FOR KIDS

  • 1 530
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 090
Здравейте,
можете ли да ми кажете дали имате някакви впечатления за този имуностимулатор-FOR KIDS.Предписаха го на сина ми,който е на почти две годинки,посещава ясла отскоро и често боледува.За Бронховаксон ни казаха че трябва да го приема есента(а тук прочетох,че може и пролетта...),също бих искала мнение за Есберидокс.Педиатъра ни обясни че може детето да приема и последните две които съм изброила,но това FOR KIDS било най-хубаво,за един месец е сиропчето и струва около 30лв.Другите имуностимлатори били по-евтини,а единствено това съдържало комплекс от най-важните елементи+пчелно млечице.Така ли е наистина,никъде не срещам отзиви за този препарат newsm78 Rolling Eyes
Предварително Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 760
Много добре се повлияват от For Kids- Дозата е 3 х 15 мл. Приема се 20 дни и 10 се почива. Може да го приема поне 2-3 м. и през есента през целия вирусен сезон. Бронховаксон можете да направите 2 курса. Ранна пролет и от края на м. септември.

# 2
  • Мнения: 2 090
Много благодаря  bouquet
Вече си го купих и го давам,приятно е на вкус и детето го харесва.Дано наистина и на него му повлияе толкова добре и помогне да укрепне организма му Hug

Общи условия

Активация на акаунт