1,5година и нощно пиене на АМ?!

  • 595
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Синът ми е на година и половина. От самото начало е на АМ. Сега вече е на 3-ката. От около месец започна да се буди нощем по 2-3пъти и да си сочи, че иска именно АМ. И така нощем пием АМ по наколко пъти (съответно сутрин е опикан). Но притеснението ми по- скоро е, че преди не пиеше нощем, а само вечер преди сън и на сутринта. Сега сънят му е много неспокоен (никнат му последните кучешки и кътници) и това пиене на мляко не мога да преценя доколко е добре да бъде така. Но давам- пийва, поспива и пак иска- така от вечерта до сутринта изпива към 210мл. Споделете вашето мнение и опит!

# 1
  • Мнения: X
Моят опит е, че голямата ми дъщеря пиеше кисело мляко нощем до 2г.6м.
Може да е период, може вечерята да му е слаба........ все пк ако беше възрастен щеше да стане да си вземе, сега е дете и разчита на теб - щом има нужда, давай. Смятам, че до 3г. детето може да има нужда да пие мляко вечер.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми когато беше на 2г имаше период/1-2месеца/ когато се будеше вечер и искаше да пие кисело мляко-не заспиваше докато не му дам .Може и при вас да е някакъв период  Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
разчита на теб - щом има нужда, давай. Смятам, че до 3г. детето може да има нужда да пие мляко вечер.

И аз така мисля  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 556
Аз съм чувала от други майки, че когато на децата им растяли зъби можело да си върнат нощното хранене.

Общи условия

Активация на акаунт