Спирала Super Shock от Avon.Доволни или не?

  • 3 381
  • 12
  •   1
Отговори
Давайте мнения ако сте я ползвали  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 830
Снимките на гримирани модели със спирали на Ейвън винаги винаги са доукрасявани с фотошоп, т.е. добавят направо цели снопчета мигли, които се повтарят. Понякога удължават, което си личи... #2gunfire #Cussing out

От спиралите им никога не съм била доволна. Stop

Доволна съм само от няколко червила, гел за измиване на лице и то май е това само.

Въобще не е добра козметиката им! Naughty

# 2
  • Мнения: 994
имаше много изписано в темите за Ейвън за тази спирала. Само положителни мнения има за нея.Всички много я харесват.На мен страшно много ми хареса също и за сега това е моята спирала  newsm10 Разделя миглите идеално, удължава  и извива  Peace

# 3
  • Мнения: 803
доволна съм Peace

# 4
  • Мнения: 3 641
Не, лично аз не харесвам нито една спирала на тази марка

# 5
Еми ще видя ще си го взема пък каквото стане, стане  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 052
имаше много изписано в темите за Ейвън за тази спирала. Само положителни мнения има за нея.Всички много я харесват.На мен страшно много ми хареса също и за сега това е моята спирала  newsm10 Разделя миглите идеално, удължава  и извива  Peace
Точно така!

# 7
  • Мнения: 4 496
Досега не бях харесвала тяхна спирала,но от тази наистина съм доволна! Flutter

# 8
Днес си я поръчах.Чакам с нетърпение да дойде 5-ти за да я опитам  Grinning Peace

# 9
  • Мнения: 994
Днес си я поръчах.Чакам с нетърпение да дойде 5-ти за да я опитам  Grinning Peace
супер и пиши после дали си доволна  Peace

# 10
Днес си я поръчах.Чакам с нетърпение да дойде 5-ти за да я опитам  Grinning Peace
супер и пиши после дали си доволна  Peace

Разбира се, надявам се да бъда  Party Hug

# 11
  • Мнения: 4
Вярвате или не спиралата не е никак зле, нещо повече - не слепва , разделя перфектно, придава дължина, за обем може да се поспори,обаче, но като цяло и за тези пари аз бих казала, че съм доволна.

# 12
  • Мнения: 4 068
Има отделна тема за обсъждане продуктите на Ейвън. Още колко теми за тази марка трябва да има на първа и втора страница, за да започне да ви дразни това? Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт