Две години Ла Лече Лига в България!

  • 699
  • 14
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Този април се навършват цели две години от започването на дейността на Ла Лече Лига в България Grinning



За тези две години можем да се похвалим с дружни усилия с:

- две действащи групи за взаимопомощ от майки за майки в Пловдив и София. Групите провеждат ежемесечни неформални срещи в дружелюбна обстановка. Срещите са отворени за всеки, който се интересува от кърмене Simple Smile (В Пловдив срещата се провежда всяка последна събота от месеца от 11ч., в София всяка трета събота от месеца от 11ч.)

- активна организация и честване на на Световната Седмица на Кърменето, която се отбелязва в цял свят с помощта на много майки, бащи и бебета, в сътрудничество с неправителствени организации и Министерството на Здравеопазването

- участие в няколко семинара и конференции за здравни работници, на които беше представена Ла Лече Лига, дейността й и ползата от нея за майките, бебетата и здравната система.

- много достигнати майки, бебета и семейства, които по един или друг начин са имали полза от дейността на организацията.

- няколко преведени брошури за различни аспекти на кърменето, някои от които ще бъдат отпечатани през тази година.

Честит рожден ден и поздрав за всички майки и бебета Grinning

Малко повече тук.  Grinning

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 17:38 от Бу

# 1
  • Мнения: 3 205
Честито и огромно благодаря   bouquet

# 2
  • Мнения: 394
Ха да ви е честито.

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Честито и от мен и продължавайте в същия дух  Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 173
Честито и от мен, само вие  успяхте да ми помогнете да кърмя успешно!

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Пожелавам кърмещите майки да ставаме все повече и повече, да си помагаме и подкрепяме! Благодаря на Бу, Хедра и другите мами, които са ми помагали и са били до всички нас във форума!  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 225
Честито   bouquet
И аз благодаря на Хедра и на Бу, които ме подкрепиха в трудните моменти  Hug

# 7
  • Мнения: 5 026
Поздравления   bouquet

# 8
  • Мнения: 11 003
Честито!   bouquet
Благодарение на вас успях да кърмя и все още го правя! Продължавайте все така!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 328
Пожелавам кърмещите майки да ставаме все повече и повече, да си помагаме и подкрепяме! Благодаря на Бу, Хедра и другите мами, които са ми помагали и са били до всички нас във форума!  bouquet  bouquet

 Peace

Много, много благодаря и аз на всички Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 102
Честито и от мен!  newsm51
Надявам се скоро дейността ви да се разпространи и към Варна, защото тук все по-малко майки кърмят децата си  Sad , а подкепата и информацията в това отношение са оскъдни

# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честито.  bouquet

Поздравления за чудесната библиотека, която е събрана тук и от която научих всичко което знам за кърменето!

# 12
  • Мнения: 398
 Честито   bouquet

 Много успехи и дано има повече щастливи бебета в България. Laughing Laughing

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Надявам се скоро дейността ви да се разпространи и към Варна, защото тук все по-малко майки кърмят децата си  Sad , а подкепата и информацията в това отношение са оскъдни

И аз се надявам скоро да имате представител и във Варна, защото има майки, които имат нужда от помощ.
Аз самата имах нужда преди около месец, но благодарение на силното ми желание и безценните съвети на Мери от разстояние, за което безкрайно й благодаря, успях да преодолея проблема и продължавам да кърмя успешно.


# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито!

Общи условия

Активация на акаунт