Дъщеря ми на 1година и 7 месеца,изведнъж отказва да върви

  • 1 488
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна морето
  • Мнения: 103
Мили мами
помогнете ми,дъщеря ми е страшно буйно дете,проходи на 11 месеца.От снощи не иска да си докосва краката до земята.Стъпи ли и реве.Няма раничка или нещо друго.Мисля си че е уплашена от нещо.Моля споделете

# 1
  • във фурната
  • Мнения: 595
Веднага на лекар.

# 2
  • Мнения: 216
И според мен нещо се е стресирало и уплашило детето,ами ти си го познаваш най-добре Rolling EyesМоита дъщеря примерно като видеше там едни обувки и започваше да реве-а те и стискали

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да не е паднало детенцето, без да сте видели? Защото има такива случаи, особено при рано проходили дечица - ходи, ходи, падне и се удари по-силно, и след това не иска повече да ходи за определен период. Не я насилвайте, като не иска. А може и нещо вътре в крачето да се е разтегнало, навехнало или нещо друго и да я боли. Дано се оправите по-бързо!  Hug

# 4
  • Мнения: 7 106
Скоро имали ли сте полиомиелитна ваксина?

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
Ако скоро е карала някакво вирусно заболявне..или ангина..има такива случаи,не се сещам как се наричаше състоянието.Имаше преди време тема от една уплашена мама с абсолютно същите симптоми на детенце.Оказа се,че преди дни детето е било с тежък вирус.Отидете на лекар задължително,но ако е същото-оправя се,не се безпокой.

# 6
  • Мнения: 764
Скоро имали ли сте полиомиелитна ваксина?
Ще попитам и аз същото?

# 7
  • Варна морето
  • Мнения: 103
Скоро имали ли сте полиомиелитна ваксина?
Ще попитам и аз същото?
да ,миналата седмица.Какво от това,каква е връзката,

# 8
  • Мнения: 7 106
Миличка, в такъв случай, без да искам да те плаша непременно  и веднага заведи детенцето при педиатъра, той ще прецени къде да ви прати. Възможно е да е или предозирана или да е някаква реакция от ваксината.

Тук, във Видин преди две години на моя приятелка едва не осакатиха детенцепо с предозирана полио ваксина. Оправи се, но ужаса беше голям.
Дано при вас не е това, и дано всичко бъде на ред.
Днес има ли промяна?

# 9
  • Варна морето
  • Мнения: 103
днес е по добре,дадох Нурофен и само от време на време спира да върви и пищи,но като цяло е по добре.Сега по празниците,никой не мога да открия,снощи ходихме при ортопед в Спешен център,но той каза че нищо и няма. newsm78 newsm78Дано се оправи baby_neutral

# 10
  • Мнения: 764
Дано да се оправи детенцето,следете я отблизо.

# 11
  • Мнения: 4 753
Ех, пак ваксини.... Дано се оправи детето... но при такава реакция си помисли дали да й правиш пак полиомиелит (ако са ви останали още приеми)....  Peace

# 12
  • Мнения: 764
Ех, пак ваксини.... Дано се оправи детето... но при такава реакция си помисли дали да й правиш пак полиомиелит (ако са ви останали още приеми)....  Peace
И помисли дали въобще да я ваксинираш повече.

Общи условия

Активация на акаунт