ЕДНА ТЕМА ЗА ВСИЧКИ ЛЕКАРИ ТУК!!!

  • 1 474
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Скъпи наши съмишленици в борбата  за нашата мечта,
искаме да Ви благодарим за всеотдайността и надеждата ,които ни давате!

Искаме да Ви се извиним,ако с нещо сме Ви обидили,усъмнили или каквото и да е във вашата работа !

Възкресение Христово-един от най -светлите християнски празници, празник на душите ни.
Нека станем по- добри и по -разумни.

Пожелаваме Ви много здраве,много професионални успехи и  много семейства да направите щастливи!

 

  newsm51 easter newsm20

# 1
  • Мнения: 2 382
Благодаря на всички,които са до нас и ни помагат да сбъднем мечтата си.
Рядко съзнаваме,че за тези лекари няма почивни дни,няма празници
Трябва по-често да казваме БЛАГОДАРЯ!

# 2
  • Мнения: 1 284
Голямо Благодаря и от мен на моя лекар Hug
Дано дарите повече семейства с така жадуваното щастие!

# 3
Нека благодарим на всички, които са до нас в нелеката борба, която водим. Здраве и късмет за всички в навечерието на светлите празници. Да сме по-добри .  bouquet

# 4
  • Мнения: 989
Чудесна тема  Peace
Тези дни много мисля за лекарката, благодарение на която сме на път да успеем. Разбира се, ще й се обадя лично, но и тук искам да й кажа:
"Благодаря! Благодаря за вниманието, за професионализма, за всеотдайността и най-вече благодаря за чудото! Благодаря ви, д-р Тюфекчиева!"   bouquet  bouquet  bouquet
Искам да благодаря и на д-р Александров, който ми каза да се оперирам и ме насочи към д-р Тюфекчиева! Той беше и човекът, който ми каза, че вярва, че ще се получи - засега познава за всичко  hahaha дано и от тук натаък само добри неща да ми казва  Laughing

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 13:44 от Scarlet_

# 5
  • Мнения: 7 718
Благодаря на д-р Владимиров, че ми даде възможност да се чувствам нормален човек, даде ми възможност да мечтая, даде ми свобода.
Благодаря и на един друг лекар, за прекрасната обич.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Аз искам да благодаря на моята лекарка,която беше и продължава да е неотлъчно до мен в тази трудна борба.Тя беше до мен и в болницата при операцията от извънматочна,грижеше са мен постоянно!Благодаря Ви др.Цонева!

# 7
  • Мнения: 4 589
Аз искам да благодаря на д-р Стаменов и целия му екип, които вярват в нас и сбъдват мечтите ни.

# 8
  • Мнения: 2 261
 easter
Черпя Ви по едно яйце за здраве!

# 9
  • Мнения: 3 453
Благодаря на д-р Веселин Пенков - мед. център Хера в Плевен - за помощта и подкрепата през изминалата година, за професионализма, всеотдайността и надеждата!  bouquet
Благодаря и на д-р Милен Кацаров за подкрепата, вниманието и съпричастността!  bouquet
Дай, Боже, повече професионалисти, като вас и повече сбъднати мечти! Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Наминавам и аз да изсипя благодарности към д-р Тюфекчиева, която вече две години се опитва да направи от яйчниците ми нещо, което да върши работа по предназначение. Както и на д-р Катя Тодорова, ендокринолог, която ми постави точна диганоза и ме ориентира към точния специалист.

# 11
  • Мнения: 1 768
Нека се присъединя с благодарности и аз ! Благодаря на доц. Щерев , че не се отказа от мен , благодаря на др. Александров от клиника Щерев.Благодаря Ви , мили хора , че  ми върнахте надеждата! Пожелавам ви здраве , късмет и семейна обич! Two Hearts

# 12
  • Мнения: X
и аз искам да благодаря от все сърце на доктор ТЮФЕКЧИЕВА и доктор  КОЛАРОВ пак и пак , че съм една щастлива мама и ми помогнаха в сбъдването на тази мечта.тези хора са невороятни професионалисти и съпричастни.цял живот ще съм благодарна на тях.

Общи условия

Активация на акаунт