Любопитна съм ............

  • 1 362
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Момичета, забелязах, че някои от вас пишат, че "За всичко е виновен мъжът на Evjeni". Любопитна съм да разбера какво е направил и за какво е виновен. Или това е ваша закачка, която се открива само на "посветени". Ако не искате, не ми отговаряйте. Питам от чисто любопитство.  Embarassed Embarassed EmbarassedИзвинете ме!

# 1
  • Мнения: 6 243
пускам ти отговора като цитат от друга тема:
Еее, въпреки това, споделете де!! За какво, аджеба, е виновен мъжът на Evjeni? newsm78

За всичко, Небесна Краставице Wink (ти защо си се прекръстила, маймуно)
обяснявам: Еvjeni си беше сложила в подписа лозунга "За всичко е виновен мъжът ми". После бу се подписа "За всичко е виновен мъжът на Еvjeni", но гледам, че го е сменила. И понеже, като типична българка, обичам за всичко друг да ми е виновен, подемам щафетата. Няма аз да съм виновна я!!!
А ти защо се прекръсти, все пак, знаеш ли колко се напъвах, докато те разконспирирам?

# 2
  • Мнения: 6 243
ето, има още:

Аз мисля клуб да му отворя. smile3521
Най-интересното е, че един колега виял подписа на Воо и ми пише "Би ли ми обяснила каква е връзката между лактацията на тази жена и виновността на твоя мъж Simple Smile" (Воо има светеща рекламка, че все още кърми точно над надписа с виновността на моя мъж)

това е от темата на априлчетата в отчетния форум

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Tой, той е виновен! И малко - този на Jade!

# 4
  • Мнения: 6 243
Сега ако добавя в подписа си и "Това няма връзка с лактацията ми", ще стане още по-объркващо Crazy

# 5
  • Мнения: 3 550
Ооооо, сега разбирам! Да, наистина е най-добре друг да е виновен за всичко. Дали този мил човек ще е съгласен да поеме и моята вина, та да го вкарам и в моя подпис? Laughing Laughing Laughing

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Evjeni е категорична, че той е виновен за всичко...така че, действай смело!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
И малко - този на Jade!
Ooo...никак не е малко newsm65

# 8
# 9
  • Мнения: 1 341
Обяснявам  Naughty
Мъжо е много директен човек. Каквото мисли - това си казва. И в крайна сметка той излиза виновен за всичко или както той обича да казва "В крайна сметка какво илиза - Сашо е педераст! Да, ама Сашо в последно време започна много да го боли Д-то" /ее.. той използва друга дума Embarassed/
А и всеки семеен скандал завършва с фразата "Слънце, нали знаеш, че аз съм виновен"

# 10
  • Мнения: 1 341
Ооооо, сега разбирам! Да, наистина е най-добре друг да е виновен за всичко. Дали този мил човек ще е съгласен да поеме и моята вина, та да го вкарам и в моя подпис? Laughing Laughing Laughing
ами ти няма да пишеш лъжи там!
На черното не можеш да кажеш бяло

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз предлагам този емблематичен мъж да бъде логото на всички кърмещи мами! Ще бъде като значка!  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 12
  • Мнения: 249
...Добре, че друг поде темата, та да разбера и аз... Все се чудех за какво толкова е виновен тоз човек... newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 4 629
И аз чак сега разбрах чии мъж е виновен за всичко Crazy

# 14
Отървало е  края туй момче Simple Smile....много ще има още да те боли Д-то
 Но Viva la More! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт