Пак за столчетата за кола

  • 465
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 438
Искам да попитам знае ли някой къде може да се види кой БГ производители на столчета за кола имат сертификати за краш тестове(или както там се казват  Laughing )и дали изобщо има такива в БГ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 10 983
Не съм чувала, че има БГ производители. Chipolino, Cangaroo и Moni се внасят. Май и Bertoni идват от същото място. Точно тези марки едва ли имат сертификати. Confused

# 2
  • Мнения: 6 438
Да де,точно за тях идеше дума.Аз си мислех,че са по поръчка на БГ фирма и се сглобяват в Китай или там някъде  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 197
Мони е българска фирма, чиито столчета се сглобяват в Китай. Останалите ... също се сглобяват в Китай. Някои влизат като китайски столчета (Кенгуру, Чиполино, Бертони), другите си влизат с марката. Има много малка част продукти, правени в Италия и други страни. Шансовете да попаднеш на някой от тях са доста малки. Иначе сертификат имат всички столчета. Не знам обаче като ти дадат сертификата ти как разбираш, че той отговаря на истината. Работя в рекламата от 95-та година и ако знаеш колко документи с печати сме направили (скенерите са измислени отдавна).
Иначе аз съм доволна от китайските столчета. Не съм искала сертификат за нито едно от тях, защото знам, че при сериозна катастрофа няма столче, което да спаси детето.

# 4
  • Мнения: 6 438
Иначе аз съм доволна от китайските столчета. Не съм искала сертификат за нито едно от тях, защото знам, че при сериозна катастрофа няма столче, което да спаси детето.
Тогава защо са им тези  сертификати?  Rolling Eyes

А дали има някакъв списък със столчетатата,които имат сертификати?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт