Имам един проблем,момичета-въможно ли е да съм забременяла?

  • 1 298
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте, прекрасни млади дами Simple Smile Закъснява ми от 5 дни, а по принцип имам адски редовен цикъл...последният път, когато бяхме с приятеля ми (вече бивш), бяхме без презерватив, но дори не сме правили секс, а той свърши отвън (може би близо до мен)...Страшно съм притеснена...възможно ли е някак си нещо да е станало ? Благодаря Ви много предварително и Весели празници Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 248
направи си  един тест Peace
весели празници и на теб  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 334
възможно ли е някак си нещо да е станало ?
Някак си е невъзможно,но пък може да се тестваш Peace
Весели празници  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 372
Според мен не е възможно, но си направи един тест за всеки случай Peace

# 4
  • Мнения: 112
Направи си тест за да се успокоиш, мисля че ти закъснява от нерви!
 Все пак сперматозоидите нямат крила, на какво разстояние от теб мислиш, че може да забременееш newsm78

# 5
  • Мнения: 2 448
По скоро е мноооооооого малко възможно, защото единични сперматозоиди се отделят и в течността преди изправането. Или ако сте го направили два пъти без да се мие приятеля ти в почивката, ако ме разбираш. Wink
Така, че направи си тест и ще разбереш.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Не си прави тест...не си бременна.

# 7
  • Мнения: 7 201
Все пак сперматозоидите нямат крила, на какво разстояние от теб мислиш, че може да забременееш newsm78
Joy И аз си мисля,че не си бременна!Пролет е-може от това да ти закъснява.(На доста момичета им закъсня от сезона.)

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едва ли си бременна  Peace

# 9
Благодаря Ви на всички ! Знам, че е почти 100 % невъзможно, но нещо ме обзе паника... Още веднъж- благодаря Ви- разсмяхте ме от сърце и много ми помогнахте Simple Smile Весели празници Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 085
И според мен не си   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 447
Не мисля,че си бременна,но теста ще те успокои

# 12
  • Мнения: 2 374
Аз пък съм чувала за такива случаи,за твое успокоение си направи един тест! Wink

# 13
  • Мнения: 4 335
Разбирасе,4е неможе да си бременна ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт