На море - на4алото на юли???

  • 515
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
Бихте ли отишли на море на хотел на4алото на юли за 5 дни??? Бебо ще  е на 2 месеца и малко тогава??? Педито каза няма проблем , ама мен малко ме е страх? Кога отидохте на море за пръв път - питам за по ранните слу4аи???

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина я заведохме на палатка, когато беше на 40 дена....Simple Smile
Беше супер. Там започна да спи по цяла нощ...

# 2
  • Мнения: 2 534
Няма проблем , бебето няма да усети дългия път , а ти ще вземеш всички мерки , за да се чустваш ти комфортно , оттам и на бебо ще му е добре .
Слънцезащитен , лятна шапчица , винаги вода и храна в чантата , общо взето всичко , както и при една разходка в града .
На плаж рано сутрин до 11 ч , и късния следобед (след 17ч).
Поли беше навършила три месеца , когато я заведох до Балчик (600 км) , беше само на кърма още , а на мен ми беше некомфортно да я кърмя навън , трябваше да се прибирам на всеки три часа , и пак ми беше гоооот .
Сега ще ходим чак август , и съм по-притеснена от миналото лято , защото тя е вече голяма и няма да стои на сянка , няма да ме слуша ... ще споделям после , като се върнем , колко са ми белите коси ...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 375
Няма проблем , бебето няма да усети дългия път , а ти ще вземеш всички мерки , за да се чустваш ти комфортно , оттам и на бебо ще му е добре .
Слънцезащитен , лятна шапчица , винаги вода и храна в чантата , общо взето всичко , както и при една разходка в града .
На плаж рано сутрин до 11 ч , и късния следобед (след 17ч).
Поли беше навършила три месеца , когато я заведох до Балчик (600 км) , беше само на кърма още , а на мен ми беше некомфортно да я кърмя навън , трябваше да се прибирам на всеки три часа , и пак ми беше гоооот .
Мисля да направя същото първата половина на юли за 10 дни. Даже, ако не съм сама навън в момента, в който тя иска да яде, бих я накърмила.

# 4
  • Мнения: 1 541
Зна4и да давам смело... Simple Smile Ние по принцип също ходим на палатка, но нещо не ми се струва 4е ще ми е удобно засега с бебо. Simple Smile)

# 5
  • Мнения: 2 534
И моя мъж ме навива за палатка , но аз още съм против , другото лято , Поли като е на две може , ама сега , каква хигиена ще има , тя всичко лапа още ...

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Зна4и да давам смело... Simple Smile Ние по принцип също ходим на палатка, но нещо не ми се струва 4е ще ми е удобно засега с бебо. Simple Smile)

точно сега ще ти е най-удобно:) вервай ми:)
пък ако сте и на на кърма...направо СУПЕР:)
започне ли да лази...да ходи...става по-трудно за опазване.

# 7
  • Мнения: 8 769
да,бих отишла, смятаме да мръднем на планина обаче(бебе ще е на повече от два месеца, но все пак-бебе), щото морето ни е до г-за, дет се вика...няма страшно, действай

Общи условия

Активация на акаунт