BREMENNOST

  • 4 123
  • 23
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 199
ZDRAVEITE, S PRIQTELQ MI ISKAME DA SI IMAME BEB4E.SEGA OPITVAME I ME INTERESUVA , SLED KOLKO VREME OT POSLEDNIQ POLOV AKT MOGA DA SI NAPRAVQ TEST ZA DA RAZBERA DALI SAM BREMENNA ILI NE.

# 1
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Мисля че седмица  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 562
Тестовете са различни.
Попитай в някоя аптека и може да ти предложат и нещо за по-кратък период  Laughing

# 3
  • Мнения: X
Здравей, мила-от 4 дни и мен ме вълнува този въпрос-и нямам търпение да чакам седмица....

# 4
  • plovdiv
  • Мнения: 199
MEN OT 2 DENA I VE4E NQMA TARPENIE.TAZI SEDMICA 6TE MI SE STORI CQLA VE4NOST.

# 5
  • Мнения: 2 123
Тест за бременност е най-добре да направиш 2 седмици след овулацията /евентуалното зачатие/.
Влез Библиотеката и в "Прочети преди да питаш" там всичко е обяснено мноооого подробно и ясно. Влючително и кои тестове на нашия пазар отчитат по-рано.
успех

# 6
  • Мнения: 4 362
Най-точно теста ще ти отчете,при евентоално закъснение.Или ден преди очакваната менстр.Успех

# 7
  • plovdiv
  • Мнения: 199
BLAGODARQ SEGA 6TE POGLEDNA Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
давай-и аз отивам да чета за тестовете и после ще обменим мнения Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
ама това са за овулация-а не за бременност.аз като смятах- средно цикъла ми е на 26 - т.е. от таблицата 10. и като го сметнах.излезе 24-е точно тогава го направихме...така че да чакаме и да се надяваме...

# 10
  • Мнения: 2 123
ама това са за овулация-а не за бременност.аз като смятах- средно цикъла ми е на 26 - т.е. от таблицата 10. и като го сметнах.излезе 24-е точно тогава го направихме...така че да чакаме и да се надяваме...
разгледай по-подробно.влез в библиотека. и там има тема тестове за бременност

# 11
  • Мнения: 2 494
В библиотеката има за всичко - за тестове за ову, за бременност.
Изчакай датата на евентуалната Менструация. Знам че е трудно, но на мен 2 дни преди закъснението ми отчете отрицателен тест. Аз както е ясно не изчаках. И се наревах, а то - хоп закъснение, хоп - положителен тест след 5 дни Simple Smile
Успех!

# 12
  • Мнения: 4 362
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

Колко скоро след овулацията мога да се тествам?

С най-чувствителният тест за бременност можете да получите положителен резултат седем дни след овулацията. Яйцеклетката трябва да се имплантира, за да започне да се произвежда hCG, а това обикновено става 6-12 дни след овулацията, обикновено 10 дни след това. Поради тази причнина е най-добре да изчакате да минат 10-12 дни след овулацията, но дори и тогава определен процент от бременните жени могат да видят отрицателен резултат. Много жени не виждат положителен резултат до първия ден на закъснението на менструацията, дори и няколко дни след това.

Колко точни са домашните тестове в първия ден на закъснението?

Ако направите тест с висока чувствителност (20-25 mIU/ml) в първия ден от закъснението той дава 90% точност, тъй като е възможно при някои жени все още да не е настъпила имплантация. При същия тест седмица след датата на закъснението точността се покачва на 97%

# 13
  • Мнения: 1 441
Freia има тестове, които отчитат на 7 ден след зачеването. Това е най-бързо. Попитай в аптеката ще ти кажат как се казва, че не мога да се сетя.

# 14
  • Мнения: 40
Много тестове отчитат на 7-мия ден след зачеването.Sure check са добри и могат да се правят по всяко време на деня,не е задължително да е сутрин.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт