А какво означава добър доход?

  • 5 920
  • 41
  •   1
Отговори
  • Под липата
  • Мнения: 620
Провокира ме  темата " И вашите жени ли искат това ?" Wink Любопитно ми стана, защото много  майки изказаха мнението , че предпочитат благоверният им да прекарва повече време с тях и децата и, че парите не са приоритет. То..., кой ли не би го предпочел, но... Както и да е, въпросът ми е към всички - татковци, майки - какъв би бил добрият доход за вас , така, че да се чувствате добре? Разбира се, тук изключвам фантастиките - новопоявил се и внезапно умрял вуйчо от чужбина с огромно наследство, оставено за вас, или внезапна и блестяща филмова кариера в Холивуд. Говорим за реалните възможности.  Grinning

# 1
  • Мнения: 620
Всеки доход,който няма да ме накара да се замисля "утре с какво да купя хляб и лютеница".

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добър доход е , да си платиш сметките , ипотекта за колата и жилището и да отидеш 15 дена зимата и 15 дена лятото на почивка и при това да остават по малко за да се спестява.

# 3
  • Мнения: 1 447
добър доход е , да си платиш сметките , ипотекта за колата и жилището и да отидеш 15 дена зимата и 15 дена лятото на почивка и при това да остават по малко за да се спестява.


И аз така мисля повече от това не ми трябва

# 4
  • Мнения: 2 448
добър доход е , да си платиш сметките , ипотекта за колата и жилището и да отидеш 15 дена зимата и 15 дена лятото на почивка и при това да остават по малко за да се спестява.


Точно!
Както се казва в Библията "каквото е повече от това е от лукавия"  Wink /казано е по друг повод, но и за парите важи с пълна сила/

# 5
  • Мнения: X
Не ви ли омръзна да се интересувате, кой колко пари взема и кой колко иска. Добрият доход е този, който ти дава възможност да живееш добре и без лишения от каквото и да е естество. В момента в Дом и семейство има същата тема. А преди 3-4 имаше в клюкарника. Да бяхте прочели, че никой няма да напише заплата си с точните стотинки. А преди няколко месеца пък имаше отново подобна и пак в клюкарника. Запомням ги, понеже са еднакви .
 Whistling

# 6
  • Мнения: 1 731
 KATI_Z,явно в другите теми не е станало ясно ,та затова се пуска нова.Така мисля аз.
 PeaceА по темата ако трябва да кажа :За всеки е различно .Някои се задовляват с поне 5000 лв месечно ,на други и 1000 лв им стигат.Човек знае и 2 и 200! Heart Eyes

# 7
  • Под липата
  • Мнения: 620
Не ви ли омръзна да се интересувате, кой колко пари взема и кой колко иска. ...... Да бяхте прочели, че никой няма да напише заплата си с точните стотинки.
Не съм  си и помисляла да искам цифри  Simple Smile Далеч бях и от мисълта ! Пък и виждам, че повечето са ме разбрали и са писали какво мислят ....
Съжалявам, от скоро съм във форума и не съм видяла други подобни теми.
Ако трябва, модераторите нека я изтрият.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всеки доход,който няма да ме накара да се замисля "утре с какво да купя хляб и лютеница".
  съгласна съм  Peace

# 9
  • Мнения: 7 723
добър доход е , да си платиш сметките , ипотекта за колата и жилището и да отидеш 15 дена зимата и 15 дена лятото на почивка и при това да остават по малко за да се спестява.


С добрия доход не би трябвало да живееш на ипотеки.
Хората с добър доход си купуват колите и жилищата си кеш  Wink

# 10
  • Мнения: 2 448
Хората с добър доход си купуват колите и жилищата си кеш  Wink

Е, това е доста повече от добър доход, това направо си е супер доход. Да си купиш кола и жилище кеш, а ако го направиш и в един ден.........Само мога да си мечтая. Wink

# 11
  • Мнения: 7 723
Хората с добър доход си купуват колите и жилищата си кеш  Wink

Е, това е доста повече от добър доход, това направо си е супер доход. Да си купиш кола и жилище кеш, а ако го направиш и в един ден.........Само мога да си мечтая. Wink
Добър доход= супер доход.
Другото е "достатъчен доход" Wink

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не мога да се съглася с теб Руске има добър, много добър, отличен, фантастичен ..... и надолу могат да се степенуват, но няма смисъл.

# 13
  • Мнения: 7 723
Лабрадор, прав си! Peace
Написаното по- горе е от е "добър доход" Wink
Съгласиха се  Hug

# 14
  • Мнения: 1 925
добър доход е , да си платиш сметките , ипотекта за колата и жилището и да отидеш 15 дена зимата и 15 дена лятото на почивка и при това да остават по малко за да се спестява.
Аз мисля даже, че добър доход е ако може и без изплащане поне на кола, за апартамент трудно в днешно време да си купиш кеш. Тези които си купуват кеш апартамент направо имат свръх доход Peace

Общи условия

Активация на акаунт