Търся спешно частен педиатър в София!

  • 1 816
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте! Търся спешно частен педиатър в София, който да ми дублира GP-то на детето, да идва в къщи един път месечно и да ми го следи, както и ако не дай си Боже се наложи, да реагира по спешност. Имам страхотно GP, но полежахме излишно 3 дена в болница, надупчиха ми детето около 30 пъти и диагноза не му поставиха (Слава Богу  Praynig)

Аз живея в Левски-Г, но това едва ли е от значение. Ще съм благодарна ако ми препоръчате някой педиатър от който сте доволни или който е добър и знаете че има практика да прави частни посещения  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Мога да ти препоръчам д-р. Масларски, много добър човек и специалист.
Не съм сигурна, че прави посещения по домовете, но пък ето ти линк с координати и работно време - може да провериш: http://www.vita.bg/spec.php?sp=11&d=6
 Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 672
supi4ka, той е много готин и аз съм водила Руси (той се роди във Вита) при него първите месеци, но НЕ прави домашни посещения... Нито пък който и да е от другите доктори там - д-р Димитрова също е много добра...  Благодаря ти все пак...

# 3
  • Мнения: 455
Д-р Попниколова/работи в 22 ДКЦ/ и прави домашни посещения.
Наскоро моя приятелка ми я препоръча,не се възползвахме от дом.посещение,защото успяхме да отидем до кабинета в който преглеждаше събота и неделя/намира се ул"Иван Шишман" 52/
Тел и е 0898448965

# 4
  • Мнения: 2 522
Пиши на лични, моята докторка е частен педиатър, аз не разчитам на ЗК. Ако те интересува, на лични ще ти обясня подробно.

# 5
  • Мнения: 120
И аз щях да препоръчам д-р Масларски, но видях, че вече са го направили. Преди правеше домашни посещения. Нас ни консултира по телефона, когато не е на смяна.

Малката ми дъщея я следеше д-р Стоичкова, неонатолог в Св. София. Работи и в мед. център Детско здраве. Идваше един път месечно в къщи да преглежда детето - профилактично, защото нашето GP не е много добро. Идвала е и по спешност. Много добър лекар е и много мил човек. 

# 6
  • Мнения: 1 322
Д-р Ваня Калева от МЦ Детско здраве.

# 7
  • Мнения: 1 410
Не само доктор Масларски ,а и неговата съпруга - Масларска,която по принцип работи в "Токуда".Незнам дали ще се намери педиатър за домашно посещения веднъж месечно и до колко ще е добър.

# 8
  • Мнения: 49
Аз ти препоръчвам д-р Субев. Кабинета му е на Иван Асен ІІ. Прави и домашни посещения. Ако искаш телефон пиши ми на лични Peace

# 9
Doktor Popnikolova mnogo sam dovolna ot neq. Peace  0898448965

Общи условия

Активация на акаунт