Травма на глезена

  • 2 349
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Някой може ли да ми препоръча някакво мазило за травма на глезена.Ходя на фитнес и след една по-интензивна тренировка нещо ми стана на глезените, особено на левия-започна много да ме боли като вървя, дори и като стоя понякога, подува се много точно в областта на кокалчетата, в задната част към петата.Треньорката ми каза, че може би съм получила възпаление на съединителната тъкан и ми каза да си взема нещо за мазане с кетопрофен или ибупрофен.Вие какво бихте ми препоръчали?Благодаря ви много  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 954
Здравей! Аз съм с подобна травма от няколко години, получена след навяхване.Имам бучка точно в/у кокалчето, скоро ходих на доктор понеже пак си го навехнах левия крак и той каза, че трябва да го оперира- нарече го гангвином или ганглином или нещо подобно  Confused Вероятно при теб не е точно това, но все пак трябва да го види специалист.Ако беше от Сф бих ти препоръчала ортопед-травматолог. Аз го мазах с Диклак гел и пих Диклак за успокояване на ставата.
Желая ти бързо оздравяване   bouquet!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 758
Може да си преуморила краката си. Консултирай се с ортопед. Мисля, че една почивка ще ти се отрази добре. Краката на стената. Студен компрес.

Общи условия

Активация на акаунт