Смешното ми днескашно занимание. Да обсъдим и идейки :peace:

  • 1 533
  • 16
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Здравейте отново!
Понеже се разболяхме сериозно след сватбата, сега си седим у нас с Момчил и мен все повече ме дразнят разхвърляните играчки, които Алекс не успява да донапъха добре по местата им - той не ги подрежда а пъха със сила - чекмеджетата се опитва да затвори, като хиляди неща стърчат от тях  ooooh!
Истината е, че детето не е виновно. Чекмеджетата не стигат, ползваме и един кош - от тези, мрежестите, в които се слага и пране - всеки ги ползва различно. Проблема е, че този кош закача нещата, като се вадят отвътре, а за прибиране навътре вече става адски неприятно. Та разбирам Алекс добре!
И реших, че играчките по-добре ще се прибират в голям кашон. И понеже си пазя един такъв голям и нов, реших да го облепя със самозалепващо фолио и да ползваме него - белким сега вече има ред у нас. Ходих до Практиса - до нас е магазина, гледах за фолио с детски мотиви. Имаше, но ми е тясно. И реших да си ползвам едно наше, което ми е останало от ремонта още. Обаче в Практиса видях едно бляскаво фолио, което ме подсети, че е крайно време да си оправя надписа на вратата. Едно време, още след раждането на Алекс, написах на вратата на детската стая ALEXANDER и сега, всеки, който идва у нас ме пита защо няма на Момчил името. Та днес купих фолио, направих буквите и се получи това:


Добре, обаче, като почнах да си облепвам кашона с червеното ни фолио, ми се прииска да ползвам остатъка от блестящото. И се сетих за една снимка на братовчед ми на първото дете - снимката е правена в Щатите, преди осем години, и е тази:


Винаги съм искала да си снимам децата и аз в някое такова фото, но където съм питала, все нямат никакви детски кътчета, та си направих хем кашон за играчки, хем подобно "кубче" за първия РД на Момчил  Simple Smile Дано да го опазим само, че съпругът ми предвещава лоша съдба на кашона  Joy
Ето какво се получи при мене


Споделете някакви готини идейки за украси за РД, идеи за снимки, нещо за декорации и който пък знае фото с детски кът - ауууу - веднага да каже  Peace

# 1
  • Мнения: 165
 Всичко е много хубаво, идеите са чудесни, само не мога да разбера защо надписите са с латински букви. newsm78

# 2
  • Мнения: 6 441
Много са сладки нещата.Как намираш време да се занимавш с това,браво!

Идейки за РД нямам,но скоро облепих един кашон за играчки,като апликирах на него цветенца,птички,къщички.Получи се много ефектно,но не издържа много дълго-Алекс го напокъса  Rolling Eyes

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 514
Браво ! smile3501 smile3501
Например светещи хартиени лентички изрязани с ножица!
Хубаво е че ти остава време да правиш такива неща!Аз също много обичам да се занимавам но засега не ми остава време!

# 6
  • Мнения: 1 367
Поздравявам те за въображението ти и за това,че намираш време да реализираш идеите си.Преди време ходихме с моето момче на детски рожден ден и там за всяко дете имаше по една парти шапчица,островърха с ластиче за под брадичката.Той се кипри с нея през цялото време,а после седмици наред му беше занимавка,докато не я нагриза непоправимо.

# 7
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Ааааа - не  Naughty
Време не ми остава изобщо. Това го направих в името на края на кочината у нас, просто имахме нужда от по-обикновен кашон...

А пък латинските букви са, понеже така бях направила на Алекс името, още преди години, та сега и на Момчил трябваше с латински...

Пък защо ли  newsm78 Ми то в нас често идват хора от чужбина. Почти всеки наш приятел е женен за чужденка, та поне никой не пита кво пише.

Но не е само заради това, просто така съм го направила и така си остана ...

# 8
  • Мнения: 1 671
Страхотна идея.   bouquet Аз засега прибирам играчките в един голям прозрачен плик от олекотени завивки (нали ги продават в нещо като големи прозрачни чанти). Но и идеята с кашона е страхотна.
За рождения ден бях канила основно възрастни и в чинийката на всеки бях сложила някакъв весел късмет (изрових ги от интернет). На детето купих комплект за рожден ден с червен нос, шапка, домино и т.н., но той не ги погледна дори. Можеш да направиш покани със снимки на детето като бебе и една актуална снимка колко е порастнал.  Много се радваше на свещичките и особено на едни, които са като фойерверк (продават ги в сладкарници "Неделя"). Навсякъде из хола и трапезарията бях закачила по плафоните балони.Ето снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182895&photo=82
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182895&photo=68

# 9
  • Мнения: 1 960
супер  Peace много ти се радвам на ентусиазма

аз също обичам прозрачните чантички /като тези от олекотени завивки/, но засега имам една само и то малка - колкото детска раничка и е от строител. Вътре съм сложила всички колички /металните де, не пластмасови/ на детето и всички "човеци", както им казва сина ми  Laughing и разни такива дребни играчки....
сложих ги там преди седмица, когато подреждах играчките и стана много добре  Thinking

сега сина ми като иска да си намери нещо, просто оглежда от всички страни раничката /по-добрия вариант/ и бърка да го докопа, или направо изсипва съдържанието й на дивана и рови  #Crazy  Crazy

а иначе детските табуретки страшно ме кефят - онези цветните меките от кожа, скоро ги открих в джъмбо, но в тях не се слагат играчки  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 784
Нямам идеи за такива неща, но те поздравявам за умението и търпението.

# 11
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
тия прозрачните чанти верно са много яки  Peace
в най-големите - от комплектите за спане, прибирам изпрани и изгладени дрехите на Момчил, дето са му малки, завещаваме ги на племеничките ми  Wink
в по-малките - имам една подаръчна от Хумана - рекламна е, доскоро слагах едни буквички и цихрички с магнитчета, слагат се на една желязна дъска, от Щатите съм си ги купувала и са страшно попадение - хем са качествени, хем Алекс бая се занимава с тях.

Обаче ....
Наскоро дръпнах това чанте за бързо, като излизах с Момчил, и се оказа че наистина е много удобно - всичко се вижда вътре - GSM-а, ключа от колата, мокри кърпи, сухи кърпи, ключа от апартамента - мммммм  Twisted Evil - той най-трудно се вади от чантите ми, когато съм пред входа... Но сега !!! ВСИЧКО СИ ВИЖДАМ и си бъркам идеално - всичко вадя отведнъж  Joy От детската чанта на Хумана  Embarassed

А, и памперс резервен влиза вътре, че даже и барабар с онази подаръчната кутия на Нивеа, дето ги подаряват на родилките, при изписването от болницата.  Grinning

Изобщо, всичко е идеал Петрофффф!!!  Peace

Да живеят прозрачните чантички  Hug  Heart Eyes  Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 274
Супер занимание и отличен резултат накрая. Браво!

# 14
  • Мнения: 8 917
Много хубава ранота и успешен резултат. След празниците и аз мога да се включа с творения.

Общи условия

Активация на акаунт