Отопление на зала

  • 1 276
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Има една зала в читалището, близо 70кв.м. с какво ще ми препоръчате да я отопляваме? Досега беше с калорифер, но не е удачен защото се посещава от деца. Няма газификация, с вътрешна изолация е.  Flutter

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Климатик? Радиатори?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Климатик

# 3
  • Мнения: 3 634
Нямам опит с климатик в домашни условия, но той не трябва ли да е много мощен. Все пак залата е голяма.  Thinking Мъжът ми казва, че с два маслени радиатора всичко ще е ок, но нещо не ми се вярва.

# 4
  • Мнения: 606
  Голяма или 70 квадрата? Кое от двете? Това си е за климатик.

# 5
  • Мнения: 1 925
70 кв. си е за климатик  Peace Примерно колонен тип или 2 подови - ще ви свършат супер работа. Peace

# 6
  • Мнения: 3 634
  Голяма или 70 квадрата? Кое от двете? Това си е за климатик.

Пропуснах да кажа, че до тавана е малко над 4м.  Blush

# 7
5 броя колекторни радиатори от по 2 киловата 
или 2 климатика лято студ ,зима топло

# 8
  • Мнения: 824
http://www.milchevsinextensionmidea.hit.bg/Picture%20042.jpg

Такъв тип ни е климатикът в магазина,които е над 70м2.,но таванът не е толкова висок,а е стандартен.Много съм доволна и през лятото и през зимата.И не харчи много електроенергия.

# 9
  • Мнения: 3 634
Аз явно съм много зле, такъв тип за първи път виждам.  Blush Чудех се в предния пост какво значи "колонен". Хареса ми, вероятно ще се спра на него.   bouquet

# 10
# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
5 броя колекторни радиатори от по 2 киловата 
или 2 климатика лято студ ,зима топло

за 70м2, при височина над 4м. тези колекторни радиаторчета ще са като свещи в храм.

Колонен тип климатик. Трябва ти машина с над 15-15.5кВт отоплителна мощност.

# 12
# 13
  • Мнения: 824

Ха-ха.Исках да редактирам правописна грешка в моят пост,но не видях,че пиша от неговият акаунт. EmbarassedНе можах да истрия всичко,което се получи,за това оставих..

Сори за офа.

Общи условия

Активация на акаунт