Предизвикване на раждане

  • 437
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516
Приятелката ми е от началото на седмицата в болница, за предизвикване на раждане , защото бебето е голямо. Днес пак я чух по телефона и беше с много паднал дух. Първата система окситоцин не е предизвикала желания ефект. Вчера беше с 5 см разкритие. Днес още не е родила. Ще и дадат рициново масло ( не знам за какво) . А утре нова система...
Моля включете се да споделите опит, или просто ей така , за да й повдигнем духа. Аз ще й предвам отговорите ви  Hug

# 1
  • Мнения: 6 441
За съжаление не мога да споделя опит в тази насока,но и предай моите прегръдки!Стискам палци днес вече да е голямото събитие,доста вече се е измъчила мамата.И да се похвали с най-прекрасното и обичано бебче!!!! Hug

# 2
  • Мнения: 1 900
Стискам палци, скоро ще си гушка бебето и ще е много щаслива. Heart Eyes  bouquet

# 3
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Стискам палци скоро да роди  Praynigи всичко да мине безпроблемно.
На мен и предизвикваха раждане , но не с рециново масло , ами с таблетка и си имаше нужния ефект.

# 4
  • Мнения: 183
Здравейте! Явно бебенцето на Вашата приятелка е голямо инатче Wink. На нея най-вече й пожелавам по-бързо, безболезнено раждане и да роди най-прекрасното бебе на света Praynig Hug. Аз също преносих и то със 6 дни, също ми предизвикаха раждането със една половинка хапченце , но аз родих много бързо след това и безболезнено. Имах разкритие 4 см, но нямах контракции... Късмет и кураж!

# 5
  • Мнения: 9 973
дай Боже по-бързо да роди и да гушне големия човек Hug

# 6
  • Мнения: 2 028
няма защо да се притеснява  Hug

Оги също се беше заинатил, беше много голям 4100 гр., пет дни след термина ми дадоха някаква таблетка за предизвикване на раждането, разкритие получих бавно и славно, след близо 24 часа от приема на таблетката настъпи раждането....

успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт