къде ще ходи Миглена Ангелова

  • 3 992
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
Снощи в Мюзик айдол, Андрей каза, че Мигленчето щяла да напусне БТВ. Не, че съм и фенка, ама някой знае ли в коя телевизия ще се подвизава и от кога

# 1
  • Мнения: 2 220
Гледах реклама. Започва да води предаването си в Нова телевизия, ще се излъчва час преди това на Милен Цветков. Но не знам от кога.

# 2
  • Мнения: 1 058
Нова телевизия.

# 3
  • София
  • Мнения: 396
от 19 май, мисля, че беше от 16,30 всеки делник

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.

# 5
  • Мнения: 4 841
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.

Е това е добро предложение, може пък и да успее оставайки си в къщи да съхрани този път новата си фамилия за малко повече от едва година  Sick Толкова ми е противна тази жена, нямам думи просто...

Чак ме е яд на "Нова", че събират дрипите, които бТВ изхвърля...

# 6
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
и какво ще е тематиката на новото й предаване, нещо като "Имаш поща", но с по-нетърпима водеща?Нова тв остава и риск печели да започнат да излъчват и съвсем ще се сбозят  Sick

# 7
  • Мнения: 1 960
и какво ще е тематиката на новото й предаване, нещо като "Имаш поща", но с по-нетърпима водеща?Нова тв остава и риск печели да започнат да излъчват и съвсем ще се сбозят  Sick

абсолютно съгласна  hahaha
 Peace

# 8
  • в баира
  • Мнения: 861
Що не си остане в къщи тази жена, да готви на мъжа си и да ни освободи от присъствието си , където и да било в ефира.
И аз това се питам.
Не я понасям.

# 9
  • Мнения: 2 759
...Чак ме е яд на "Нова", че събират дрипите, които бТВ изхвърля...
                    Аз пък мисля, че 'дрипите' всъщност много драпат да се показват по 'Нова'. И ако им се получи - напускат БТВ. Мен лично не ме кефи, че им се позволява да се показват по тази телевизия. Заради тях не гледам БТВ, сега ще ми превземат Нова и съвсем ще спра да гледам тв  Crossing Arms.

# 10
  • Мнения: 649
В нова телевизия!

# 11
  • Мнения: 6 417
Миглена сигурно ще се пенсионира с "Искрено и лично"  Thinking

# 12
  • Мнения: 5 622
Гледах реклама. Започва да води предаването си в Нова телевизия, ще се излъчва час преди това на Милен Цветков. Но не знам от кога.

Айййй..Ужас  Stop Не гледам ТВ сутрин и избягвах да я виждам, но след като ще се изявява в по-гледано време ми се струва, че няма да мога да я избягвам тотално  Rolling Eyes Казва много специфично звука "Ш" и като го чуя, направо настръхвам. Гадост  Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 2 003
..................казва много специфично звука "Ш" и като го чуя, направо настръхвам. Гадост  Tired
А още по-специфично набляга на ррр-то. Crazy

# 14
  • Мнения: 6 417
И на ококорването  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт