За паметта и разсеяността по време на майчинството

  • 3 073
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Мили майки, има ли сред вас такива, които са позагубили способността си за концентрация на вниманието, за запаметяване и въобще "не са в час", за времето след раждането и година/две по-късно. Вече година и месец след раждането аз си оставам все така супер разсеяна, забравям много, включително близки събития и важна задачи. Защо ли е така ?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Все едно за мен си написала  ooooh! Направо не мога да се понасям вече.С мъжа ми само за това се чепкаме.Имам чувството че ще си остана такава замаена бяла птица за винаги  Tired

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами честно да си призная никога не съм била от най съсредоточените, но по време на бременността и след раждането до ден днешен съм толкова разсеяна, че самата аз не мога да проумея как може  Shocked

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И аз съм така. Все забравям  Rolling Eyes newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм в отбора.То и по принцип не съм от най- концентрираните но сега едвам се трая как забравям всичко.Дори понякога забравям какво съм искала да кажа посредата на изречението  ooooh!
И съм изключително разсеяна.В портмонето си имам куп хвърчащи листчета  къде, какво и защо имам да правя или купувам Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 374
присламчвам се и аз! PeaceМного съм разсеяна,мнооого Wink

# 6
  • Мнения: 4 335
А аз си мислех,4е само аз сьм така ooooh!О4аквах да ми мине скоро,каква е тази година,две за които говорите,4е продьлжава Thinking

# 7
  • Мнения: 7 723
....и тук бързо- бързо идва на помощ
добрата ви кака Руска със стрък гинко билоба  Crazy



Хрускайте го концентрат, без да се притеснявате, забраванки такива Wink Hug Joy

# 8
  • Мнения: 2 131
Мили майки, има ли сред вас такива, които са позагубили способността си за концентрация на вниманието, за запаметяване и въобще "не са в час", за времето след раждането и година/две по-късно. Вече година и месец след раждането аз си оставам все така супер разсеяна, забравям много, включително близки събития и важна задачи. Защо ли е така ?
Оооо, да. Аз даже си бях пуснала такава темичка - за моите изцепки. Ми то тогава за един ден ми насъбраха няколко  Joy

# 9
  • Мнения: 1 961
И при мен го има този момент, въпреки че минаха вече близо 4 години от раждането ми, май така ще си остана  newsm78

Много често започнаха да ми се губят думи...
спирам по средата на разговора,.... после докато се сетя за думата, взема че забравя и мисълта си и тя става една ................  hahaha

 Thinking

# 10
  • Мнения: 125
....и тук бързо- бързо идва на помощ
добрата ви кака Руска със стрък гинко билоба  Crazy



Хрускайте го концентрат, без да се притеснявате, забраванки такива Wink Hug Joy

  И този начин опитах, но напредъкът е много, ама много слаб Sad Дано скоро да се подобрят нещата, че иначе... Ужас!

# 11
  • Мнения: 4 753
Не съм била разсеяна нито по време на бременността, нито сега... Е, забравям понякога това онова, но то е защото мисля за много неща и си поставям много задачки, а почти никога не си записвам...

# 12
  • Мнения: 1 334
уфф и аз съм, доста отнесена; отивам до аптеката за памперси, харча маса кинти за секви бебешки храни и млека и вкъщи виждам че не съм купила памперси ...... ама това е от седене вкъщи и еднообразното ежедневие покрай детето; като почна работа предполагам ще вляза в час, а дотогава... у нас е весело Simple Smile

# 13
  • Мнения: 518
питате ли ме мен, като не успях да си взема последният изпит и да се дипломирам, а сега имам само една възможност през септември - ще раждам юни и все още не съм прочела и един ред. мойте колеги почнаха работа по специалността, а аз.... все отлагам, пък не мога и да помня.

# 14
  • Мнения: 2 374
....и тук бързо- бързо идва на помощ
добрата ви кака Руска със стрък гинко билоба  Crazy



Хрускайте го концентрат, без да се притеснявате, забраванки такива Wink Hug Joy
еиииии како Руске,ама че си изобретателна само за това не съм се сетила,ще взема да си закупя,туко виж съм се оправила Wink

Общи условия

Активация на акаунт