НАДУВАЕМ ДИВАН

  • 24 039
  • 22
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Някой от вас има ли надуваем диван, който става и на спалня? Какви са ви мненията за тях? Заслужава ли си да дам 180лв. за него за всекидневната, за да може всяка вечер да се разгъва за спане? А си имаме и котарак - дали няма да се спука от ноктите му?

# 1
  • Мнения: 395
В Гърция спах 7дена на такъв диван и със сигурност не бих си купила.
Двама души, като спят по-тежкия потъва и повлича другия. Няма никаква естетика в него, а и мирише ужасно  ooooh!
Котката ще му види сметката.

# 2
  • Мнения: 198
Аз имам.Ползвам го само ако имаме повече гости и не стигат нормалните  легла.Не е удобен да го ползваш постоянно. От време на време, да става, защото иначе не ти пречи,вадиш го само като се наложи.

# 3
  • Мнения: 8 999
Ние имаме само легло, не е от по-новите модели, които стават на диван. Но е супер неудобно за спане, ако го споделяш с друг човек. При най-малкото движение на другия, ти подскачаш по матрака, сякаш си в лодка в бурно море. Издава ужасни звуци при допир с пода /принудихме се да сложим отдолу чаршаф, защото скърца!/. Започна да издиша на първата седмица.

# 4
  • Мнения: 3 641
Скоро бяхме на гости и спахме на такъв диван.  Изключитлено неудобен беше, само се мърдаше   и люлееше. Не си заслужава според мен и не бих си купила

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Имаме надуваемо легло, високо колкото нормално (като два матрака, поставени един над друг). Ужасно е за спане - скърца, мирише на гума и много се люшка, когато се местиш. Аз лично хващам морска болест направо, когато спя на него.  ooooh! Може би ако е високо само колкото един матрак, няма да се люшка така под тежестта на тялото, не знам, но като цяло надуваемото легло е за гости, които не искаш да преспят втори път у вас.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние имаме легло с дебелината на матрак. Според мен не става за постоянно спане - за една - две нощи иначе е ОК.

# 7
  • Мнения: 395
като цяло надуваемото легло е за гости, които не искаш да преспят втори път у вас.  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 3 830
Това е такава глупост. Joy hahaha Joy Joy
И сте готови да дадете 180 лева?! Shocked #Crazy
Ми щом ги имате, давайте ги Whistling

# 9
  • Мнения: 5 001
със сигурност не бих си купила.
Двама души, като спят по-тежкия потъва и повлича другия. Няма никаква естетика в него, а и мирише ужасно  ooooh!
Котката ще му види сметката.

И аз така мисля....

# 10
  • Мнения: 1 505
Ние имаме такова легло,спахме една нощ на него,за да го пробваме.Според мен се спи нормално,нямахме никакъв проблем двамета да спим на него,не съм усетила миризми,не сме пропадали.Става за гости за по една нощ.Все пак зависи каква марка е.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 268
Имаме надуваемо легло, високо, колкото нормалните. Двойно е, представлява два надуваеми матрака един върху друг, закопчават се със цип. Май към стотина лева беше.

Като се изместихме, спахме един месец на него с мъжа ми. Не е лошо за спане, но не и за подължително такова. За по няколко нощи става, но иначе не е толкова удобно като матрак. И да, скърца по пода. Ние го ползваме за гости, тъй като нямаме разтегателен диван. Не бих ползвала обаче за постоянно спане.

Тогава много се чудихме между него и този надуваемия диван, който рекламират по ТВ-то. Но мъжа ми чул, че тези дивани се разлепяли бързо и се отказахме, а и цената си е доста висока все пак.

# 12
  • Мнения: X
http://www.bgbazar.com/shops/product,7756,1
На такова легло съм спала  две-три вечери когато бях на гости на сестра ми и мога да кажа, че ми беше удобно. Дори обмисляме и ние да си купим такова за непредвидени гости.

# 13
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
http://www.bgbazar.com/shops/product,7756,1
На такова легло съм спала  две-три вечери когато бях на гости на сестра ми и мога да кажа, че ми беше удобно. Дори обмисляме и ние да си купим такова за непредвидени гости.

Аз си купих същото, но на промоция за 99 лв. Мога да кажа, че е доста удобно особено за непредвидени гости. На нас ни предстои ремонт в хола и понеже спим на дивана, а той ще бъде изнесен на балкона, ще спим на това легло и тримата за известно време. Сега го пробваме с малкия и няма проблеми - спим като къпани. Но от надуваеми диван, дето става на спалня нямам впечатления. Мъжа ми беше категорично против да купуваме нещо дето го рекламират непрекъснато по телевизията и струва толкова пари.

# 14
  • Мнения: 1 679
http://www.bgbazar.com/shops/product,7756,1
На такова легло съм спала  две-три вечери когато бях на гости на сестра ми и мога да кажа, че ми беше удобно. Дори обмисляме и ние да си купим такова за непредвидени гости.

Записвам си

Общи условия

Активация на акаунт