Одеяла от полар за възрастни :)

  • 6 847
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Търсих доста време да си купя поларено одеяло. Не искам да е много дебело, да е по-подходящо за лятото, есента и пролетта.
Намирам, но са все бебешки. Не мога да се завивам с одеяло 75 х 100см. Laughing

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 21:11 от Estellia

# 1
  • Мнения: 289
Имам на Бенетон две много хубави поларни одеала от Home studio са купувани, доста са големи като размер.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 952
Има във всички големи магазини за мебели на щандовете с такива неща. Предполагам и в Метро. Ако те разбирам правилно, кои визираш, са по ~ 50 лева. В Мобексперт гледах подобни, но по естествени откъм материя  Simple Smile, мисля бяха немски, естествено не по 50 лева.

# 3
  • Мнения: 686
Виждала съм в магазините за спално бельо и в Метро.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Има в магазините на Панагюрище, Комо, Айко и на още доста места, просто не се сещам сега. М/у др. преди време си купих 2 такива и почти веднага ги прибрах трайно в гардероба - вярно, че са меки, леки и красиви, но много наелектризират.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
На много места има Peace
В един магазин до хотел Плиска има голям избор - и скъпи и по-евтини

# 6
  • Мнения: 3 830
Има в магазините на Панагюрище, Комо, Айко и на още доста места, просто не се сещам сега. М/у др. преди време си купих 2 такива и почти веднага ги прибрах трайно в гардероба - вярно, че са меки, леки и красиви, но много наелектризират.

Наелектризират? Shocked
Ползвала съм такова одеялце и още го сънувам. Въобще не наелектризираше. Беше много мекичко и леко. Heart Eyes Hug

Мисля, че тези, за които казваш ти, са акрилни, а не поларени.
Имам едно такова изкуствено, което наистина наелектризира и не е нито толкова меко, нито толкова леко като полареното...

# 7
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Имам 6 бр от Метро, купени са преди 2-3г , за 11лв едното.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
Наелектризират? Shocked
Ползвала съм такова одеялце и още го сънувам. Въобще не наелектризираше. Беше много мекичко и леко. Heart Eyes Hug

Мисля, че тези, за които казваш ти, са акрилни, а не поларени.
Имам едно такова изкуствено, което наистина наелектризира и не е нито толкова меко, нито толкова леко като полареното...


Да, май си права - тези, които имам са 80 % акрил  Confused.  Но пък съвсем скоро се влюбих в едни одеялца в Айко /мислих да са подарък за новата къщичка на една приятелка/  http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=13&tid=63&skip=24  - те също са са акрил, дано да са по-качествени.


# 9
  • Мнения: 22 521


Да, май си права - тези, които имам са 80 % акрил  Confused.  Но пък съвсем скоро се влюбих в едни одеялца в Айко /мислих да са подарък за новата къщичка на една приятелка/  http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=13&tid=63&skip=24  - те също са са акрил, дано да са по-качествени.



Акрила е мноог неприятел,когато е одеало.По-добре полар.Аз имам няколко поларени и съм много доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 924
И аз мисля, че в Метро има, много симпатични ми изглеждат и всеки път се въртя около тях и се облизвам  Wink, ама още не съм си купила... Сподели, когато си вземеш!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В Метро има поларени одеала.

# 12
  • Мнения: 2 926
Наистина има поларени одеяла в Метро.
Аз имам от първите които пуснаха-едноцветни,но сега има много красиви.

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
В Практикер има такива одеала, намират се при домашния текстил, при възглавниците.

# 14
  • Мнения: 677
Виждала съм в Айко.
И аз ги харесвам,много са топли. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт