Докога приемахте Угрогестан по време на бремеността?

  • 1 720
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Бременна съм в 8 г.с. и от самото начало ми изписаха Утрогестан влагалищно 2х1, а док иска да го смени вече с Дуфастон. Та въпроса ми е докога се приемат  Thinking , може би до края на третия месец? Вие ако сте приемали едно от двете докога го пиехте и как го спряхте - постепенно или от веднъж?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
3x2 до 16г.с.Спрях го изведнъж.

# 2
  • Мнения: 9 973
аз май до край си пиех хапове и но-шпа също

# 3
  • София
  • Мнения: 415
Аз го спрях постепенно към четвъртия месец.

# 4
  • Мнения: 693
Започнах да го пия за задържане в 12 - 13-та седмица. Пих го първо през устата (2 x 1) около 2 - 3 седмици (ако не ме лъже паметта), после вагинално пак толкова (вечер по една). Спрях го отведнъж. Даже имам три непокътнати блистера.

# 5
  • Мнения: 682
Аз го взимах 2x1, сутрин и вечер - вагинално. Пих го от 7-ма седмица до края на 3-ти месец.

# 6
  • Мнения: 428
Пих го до края на 4-ти месец, като постепенно намалявах дозата - последните 2 седмици преди да го спра пиех по едно хапче през ден.

# 7
  • Мнения: 1 745
Аз го пих до третия месец,както си предположила.  Peace
Спрях го постепенно-от 3по 2 минах на 2по 1 хапче,после само 1 и така...  Hug

# 8
  • Мнения: 94
Дуфастон 2*1 и фолиева к-на до началото на четвъртия някъде,  от четвъртия - центрум матерна*1
Магнерот 3*1 от петия до края на осмия. В началото на деветия полиджинакс 6 дни вагинално, тъй като имах бактерии. Сега съм в деветия и не пия нищо, само чакам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 636
Утрогестан - 2х1 до края на 3 месец. Спрях го като свърши последната опаковка, т.е. отведнъж.

# 10
  • Мнения: 320
Благодаря Ви на всички за отговорите   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 521
Пих и двете, доколкото си спомням до 4 месец  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 522
Цитат
Аз го пих до третия месец,както си предположила.




# 13
  • Мнения: 62
Сега съм на 13г.с.+4 дни и моя док чак сега ми каза да започна да спирам утрогестана,като имай пред вид съм го пила от самото начало
и то именно пила, а не поставяла вагинално/ по препоръка на док/. Май от него, обаче ме заболя черния дроб... добре, че го спирам

# 14
  • Мнения: X
Утогостен си поставях вагинално докато бях в болница 2х1 за три дена.Иначе Дуфастон си попих до 12 седмица 3х1.

Общи условия

Активация на акаунт