Зелено ако

  • 940
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
От няколко дни /може и седмица/ акото на беба е зелено, казаха ми че е такова ако съм я прегряла. Обаче мирише по различно от нормалното жълто-оранжево ако. Наистина ли е от прегряване?Да не е някакъв друг проблем?

# 1
  • Мнения: 660
При щерка ми това се дължеше на колики. Не знам колко е голямо бебето ти. Също така ми обясниха, че е възможно да е такъв цвета, ако е нарушена чревната флора. При бебетата и без това сега се формира. Дадоха ми едни билкови прахчета и се оправи. И да - мирише с по-остра миризма.
Най-добре се консултирй с периатъра си.  Peace

# 2
  • Мнения: 221
Мисля, че миризмата е по-притеснителна от цвета, но разкажи малко повече за бебето.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 102
И при нас имаше такъв период.Някъде към третия месец.Бяхме само на кърма.Не всеки път беше зелено, но доста често.Доста четох по въпроса и стигнах до извода, че цвета не е толкова притеснителен.Но след това се появи слуз и кървави нишки и ходихме на детски гастроентеролог.Оказа се алергия, към някоя храна преминала в кърмата.Сега вече всичко е наред, но най-добре да се консултираш със специалист.

# 4
  • Мнения: 1 428
Най-добре се обади на педиатъра.На нас също ни се е случвало,но минава без усложнения.

Общи условия

Активация на акаунт