"Бебето от глава до пети"-отзиви

  • 2 766
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Тези дни трябва да е излязла книжката, заедно със списание "Моето дете". Днес си взех списанието, но за книгата чакам отзиви, ако някоя мама си я е взела вече и има поглед дали си струва.... newsm78
Има ли вече такива?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз я купих днес, описани са болести и кога да се потърси лечение. Обезводняване, екземи - например.Темите са разделени на тематични абзаци -"Какво става в тялото на моето дете", Какво мога да направя", "Кога да съобщя на моя лекар","Какви изследвания да се направят и какво означават резултатите", "Какво е лечението", "Какви са възможните усложнения"

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 558
А за деца до каква възраст е книжката?

# 3
  • София
  • Мнения: 521
Звучи интересно, може би ще си я купя и аз  newsm78

# 4
  • Мнения: 94
Знаете ли на каква цена е книжката и къде се продава. Бих искала и аз да си я взема

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Да разкажете че и аз се заинтересувах  Simple Smile

А за деца до каква възраст е книжката?

 

# 6
  • София
  • Мнения: 627
И аз ще следя темата

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
От новородено до 1 година, 6,50 лв струва книгата. Предполагам може да се купи и без да се купува списанието, защото продавачката каза, че са й дадени отделни цени.
първа част на книгата е "Болница". Нормално раж цезарово сечение, Резултат по Апгар, Голямо,малко бебе, завита пъпна връв, мекониум в утробата, майка с температура около времето за раждане, майка с анестезия.
За недоносено бебе 10 стр.
Втора част - Бебето от глава до пети- обриви, родилни петна, монголоидни петна, хемангиоми,петна портвайн, бенки и белези по рождение, суха кожа, обрив от пелени, жълтеница.
Форма на главата- заострена глава, плоска глава, плешиви петна, меки места(фонтанели).
Очи-Въртене и блуждаене на очите, кривогледство, слуз и инфекциозен конюнктивит, надраскано око.
Уши- полипи и ямки, прегънати(клепнали) уши,Дърпане на уши.
Нос- хрема и шумно дишане.
и т.н за цялото тяло, не ми се приписва повече.

# 8
  • Мнения: 781
Запис Peace
Ще следя темата с интерес и ако някой знае дали е излезнала книгата и от къде може да се поръча в нета нека пише, че аз търсих до сега, но все още я няма в онлайн книжарниците Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 502
а и аз ще си я взема че допълнителна информация няма да ми е излишна!

# 10
  • Мнения: 781
Момичета книгата излезе със списание "Моето бебе" - 6 лева е само книгата.
Днес си я взех и мога да ви кажа, че просто е страхотна newsm10

# 11
  • Мнения: 354
А дали е необходима - тази информация може да се намери май отвсякъде?  newsm78

# 12
  • Мнения: 721
Звучи интересно.

А кой е авторът на книгата? И какъв е?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 524
Звучи интересно.

А кой е авторът на книгата? И какъв е?

Един изключително важен въпрос. Някой може ли да каже повечко, поне името или имената.

# 14
  • Мнения: 2 674

 Бонд,Джеймс Бонд.....................

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 09:48 от zonka

Общи условия

Активация на акаунт