педиатър в Младост

  • 1 651
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте извинявайте за невежеството ми но искам да попитам за информация кога и каде след раждането се записва за педиатар аз съм от Младост2 ходя на консултации в 25-та пол.моля ви за помощ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами в 25-тая е пълно с педиатри, стига да не ти е далеч после с бебето.
Нашата педиатърка също е в 25-та, Д-р Вашева се казва и досега съм напълно доволна от нея.

# 2
# 3
  • Мнения: 29
В 25та ти препоръчвам д-р Ваня Китова, моето дете е при нея още от раждането и съм много доволна
недостатък е, че има много пациенти и понякога се чака повече от търпимото

# 4
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз съм записала сина си при Вашева и мога да кажа, че съм доволна. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 80
Ние сме при Петрова. Не бих препоръчала да се записвате при нея - чака се с часове пред вратата.

# 6
  • Мнения: 1 531
д-р Елка Славова в поликлиника "Младост" и д-р Китова в 25 дкц

# 7
Благодаря Ви много за информацията Simple Smile

# 8
  • Мнения: 256
Записче, че съвсем скоро и на мен ще ми трябва.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 111
д-р Ранева, 25 ДКЦ. Peace

# 10
Само да попитам тези лекари дали записват предварително или после ще трябва да ходя при тях и да ми кажат,че са претоварени с много клиенти ?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Предварително няма как да запишеш нероденото си дете.
Най - добре след като си проучиш педиатрите отиди и в кабинетите им и се уговори с този, който най - много ти допадне. Веднага ще ти кажат имат ли възможност да поемат бебето за пациент или не.
След като имаш уговорка с даден педиатър му се обаждаш след като родиш, примерно на следващия ден, за да ви вмъкне в графика за домашно посещение след изписването.
Той/тя е длъжен в рамките на 24 часа след изписването да направи домашно посещение. Някои педиатри искат пари за това посещение, нашата прави две такива посещения безплатно.

Някъде две седмици след раждането излиза акта за раждане и тогава вече официално си попълваш заявлението за избор на личен лекар на детето.

# 12
Благодаря ти за информацията

Общи условия

Активация на акаунт