Препоръ4айте ми колани за прохождане!

  • 694
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Моля,да ми препоръ4ате марка колани,които сте ползвали за  беб4етата и сте доволни.Досега каквото про4етох ми е ясно,4е трябва добре да минават през гърдите за по-голяма стабилност.Моля,предварително да не ми пишете-дали сте ползвали или не,дали детето ми ще е като ку4е и про4ие.Решила съм да взема и просто пишете конкретно по темата.Предварително БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Бях купила, но не стават за нищо. Според мен нямаш нужда от подобна покупка  Peace

# 2
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Тъкмо щях да те нападна, но се сетих за една приятелка, която има дископатия и просто има нужда от такъв колан за детенцето си. Спряла се е на Чико и мисля, че са добри. Нека и други мами да се включат.  Peace

# 3
  • Мнения: 5 940
На Чико са удобни.

# 4
  • Мнения: 9 973
къде има и колко струват

# 5
  • Мнения: 729
Не съм ползвала.Пробвах такива,но Моника не искаше да върви с тях.Мисля че са излишни,но ако имаш проблеми с кръста е наложително да си купиш.

# 6
  • Мнения: 5 940
къде има и колко струват
Взех ги от "Пинокио" в Дружба, но предполагам, че има в повечето по-големи магазини. Около 15-20 лева бяха.
Имайте предвид, че коланите стават удобни, когато детето е вече стабилно.

# 7
  • София
  • Мнения: 618
Имам на Стеда, 7лв бяха, но започнах да ги използвам, когато Дани вече започна да ходи самостоятелно. Така предотвратявам внезапни плюсвания по очи, преди това като ги сложех и тя си мислеше, че са нещо като бънжди гащи и само се люлееше  Peace

# 8
  • Мнения: 576
Не съм използвала, но от проходилката не слизаше по цял ден

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Със синът ми ползвах на Чико-много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт